Gry

Kolejny Batman: Arkham na horyzoncie

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że niektórzy producenci i wydawcy gier postanowili zrobić graczom miłe prezenty świąteczne bądź też noworoczne.

Batman: Arkham nowa gra

Wygląda na to, że niektórzy producenci i wydawcy gier postanowili zrobić graczom miłe prezenty świąteczne bądź też noworoczne. Ten pierwszy dostaliśmy już od Rockstar Games, drugi natomiast szykuje Warner Bros.

Nie jest tajemnicą, iż Warner Bros stoi za wieloma projektami. Spora liczba graczy doskonale wie o tym, iż firma ta zajmuje się między innymi dystrybucją gier z serii Batman: Arkham, które w ostatnich latach systematycznie zbierają doskonałe recenzje. Nic dziwnego zatem, że zapowiedź kolejnej odsłony byłaby mile widziana.

Chociaż za wcześnie na okrzyki radości, to rzeczywiście jest na to szansa. Na facebookowym profilu serii Batman: Arkham pojawiła się zapowiedź nowego projektu, na temat którego dowiedzieć mamy się więcej już 31 grudnia. Czego powinniśmy się spodziewać?

Pesymiści twierdzą, iż będzie to dodatek do Batman: Arkham Origins, czego wykluczyć nie można. Optymiści uważają jednak, że doczekamy się zapowiedzi kolejnej części serii. Te debiutowały do tej pory co dwa lata, ale nie oznacza to, że nie można takiego stanu rzeczy zmienić. Tym bardziej, że pojawiły sie nowe konsole i to właśnie przez ten fakt przypuszczać można, że doczekamy się odsłonięcia czegoś większego, niż tylko dodatku do ostatniej odsłony serii.

Batman: Arkham nowa gra

Źródło: gamespot, vgfaq

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  miedzianek
  2
  Bedzie to zapowiedz DLC, tego, ktore zawiera sie w Season Pass
  • avatar
   neo937
   0
   Ten obrazek z datą wygląda "bipshockowo". DLC związane z Wieżą Cudów?
   • avatar
    Anonim20
    0
    "Kolejny Batman: Arkham na horyzoncie"
    Kolejny tytuł godny onetu beka z was
    true is ,że będzie to zapowiedź Story DLC ;)