• benchmark.pl
 • Windows 8
 • Battery Performance dla Windows Phone 8 - statystyki i dłuższa praca na akumulatorze
Systemy operacyjne

Battery Performance dla Windows Phone 8 - statystyki i dłuższa praca na akumulatorze

przeczytasz w 1 min.

Oprogramowanie w przejrzysty sposób ukazuje najważniejsze informacje na temat tego, co najbardziej pożera energię.

Battery Performance aplikacja WP8

Aplikacja mobilna Battery Performance przeznaczona dla systemu Windows Phone 8 doczekała się aktualizacji do wersji oznaczonej symbolem 1.2.5.

Battery Performance to stworzona przez Dev-Software aplikacja, służąca do monitorowania statystyk dotyczących pracy na akumulatorze oraz zwiększania wydajności tego podzespołu, a co za tym idzie – wydłużenia czasu pracy na jednym naładowaniu. Oprogramowanie w przejrzysty sposób ukazuje najważniejsze informacje na temat tego, co najbardziej pożera energię – z czego warto zrezygnować, aby móc rzadziej ładować smartfona. 

Aplikacja Battery Performance umożliwia również prowadzenie dzienniczka i następnie porównywanie swoich wyników z rezultatami innych użytkowników z całego świata. Dzięki temu możemy nie tylko pochwalić się swoimi osiągnięciami, ale także wyciągnąć lekcję z dokonań pozostałych.

W nowej wersji – 1.2.5 – poprawiono błąd, przez który wyświetlany pobór energii w tle był niezgodny z tym rzeczywistym. Wprowadzono także kilka mniejszych zmian – głównie w zakresie stabilności.

Aplikację pobrać możecie klikając ikonkę poniżej. Cena Battery Performance wynosi 4,49 złotych.

Pobierz Battery Performance dla Windows Phone 8
Pobierz Battery Performance dla Windows Phone 8

Źródło: Facebook, WindowsPhone, BatteryPerformance

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tanakov
  2
  Ja używam Battery od Arthura Semenov'a.. Za darmo i w zupełności wystarczy... Chociaż brakuje dokładnego info na temat tego co dokładnie zużywa baterię... Ale ta appka z tego co widzę też nie wyświetla dokładnego info jak w androidzie...

  A co do ciepłych rad... Wyłączajcie 3G w lumiach... bateria trzyma dwa razy dłużej

  A co do newsa brakuje informacji o aktywnym kafelku;)
  • avatar
   Konto usunięte
   -1
   Właśnie takie aplikacje najwięcej zużywają baterii :) Wyłączyłem 4G, ustawiłem jasność ekranu na maksymalną, pozbyłem się aplikacji podających stan baterii i nagle się okazało, że 920 trzyma dwa razy dłużej baterię