Gry

Battlefield 1: Nie przejdą - zwiastun i data premiery

przeczytasz w 1 min.

Pierwszy duży dodatek do Battlefield 1 zadebiutuje w połowie tego miesiąca.

Rozpoczyna się proces wzbogacania Battlefield 1 o większe dodatki. Pierwszy z nich zadebiutować miał w marcu i tak też się stanie. Twórcy podali dokładną datę premiery, jednocześnie prezentując krótki zwiastun.

„Nie przejdą”, bo o tym dodatku mowa, udostępniony zostanie już 14 marca. Trzeba jednak dodać, że termin ten dotyczy graczy, którzy zdecydowali się na zakup przepustki sezonowej. Pozostali poczekają dłużej - do 28 marca.

Wprowadzanych do rozgrywki nowości będzie sporo. Przede wszystkim oczekiwać można nowego trybu zabawy - Linia frontu oraz armii francuskiej. Poza tym pojawią się cztery nowe mapy - Wzgórza Verdun, Fort de Vaux, Soissons oraz Przełamanie, a także kolejny pojazd - St. Chamond, kolejny behemot - czołg Char 2C oraz nowa elitarna klasa - Trench Raider.

„Zaprawieni w boju żołnierze armii francuskiej dołączają do walki w pierwszym dodatku do Battlefield 1 zatytułowanym Nie przejdą. Zaopatrz się w Przepustkę Premium i uzyskaj dwutygodniowy wcześniejszy dostęp do czterech nowych map zlokalizowanych na froncie zachodnim, dwóch nowych operacji, trybu Linia Frontu, nowego uzbrojenia, pojazdów i nie tylko.”


Źródło: eapolska

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Chong-li
  3
  Najlepsze jest to że ta gra po złamaniu ze 150 zł nagle zaczeła kosztować 109zł i wtedy kupiłem.
  • avatar
   bhaal1982
   3
   Gdyby ktoś nie wiedział obecnie jest dość konkretna promocja na Originie. Dużo gier w bardzo dobrych cenach.

   I tak np do nabycia jest np.:
   - podstawka Battlefield 1 za 99,50 zł (ze 199,00 zł)
   - Battlefield 1 Edycja Ultimate za 268,80 zł (z 448,00 zł)

   Sama przepustka premium niestety bez zmian.

   Natomiast dla posiadaczy Origin Access dochodzi kolejne 10% zniżki i ceny wyglądają następująco(oczywiście origin za miesiąc kosztuje 14,99 jak coś):
   - podstawka Battlefield 1 za 89,55 zł
   - Battlefield 1 Edycja Ultimate za 241,92 zł

   Możecie przekazać znajomym, ewentualnie zrobić im prezent.
   • avatar
    Arved
    2
    W nowych trybach rozgrywki, finałowym bossem będzie Gandalf krzyczace swoje już kultowe: "You shall not pass"! :D
    • avatar
     vulgary
     1
     jako przystało na fana serii Batllefield 2 3 4 i 1, z tysiącami godzin na publikach i ligowymi nigdy nie grałem w kampanię i nie zagram
     • avatar
      stalkerpl
      1
      pograłem troche i powiem jedno, dobrze ze tego nie kupiłem, kamperów masa, jak taki się dorwie snajperki i trafi się na mapę stworzoną do kampienia w ogóle nie da się grać, jeden strzał i czekasz na wczytanie, zostaje przy hardline
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Szkoda że dodatki do Battlefieldów nie wprowadzają żadnych misji w kampanii :( Mogli by dodać chociaż jakieś pojedyncze misje w DLC.
       • avatar
        AntySyjon
        0
        aha czyli teraz coś ala metro albo operacja blokada, czyli 64 graczy zgniecionych w korytarzyku, naparzających granatami i wyrzutniami i tak aż komuś szybciej tickety padną