Gry

Battlefield 1 Rewolucja już w sprzedaży, gra dostanie nowy tryb rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

EA pojawiło się na targach Gamescom 2017, gdzie (co nie jest zaskoczeniem) promuje także Battlefield 1.

Pisaliśmy dziś o końcu wsparcia dla trybu single-player w Mass Effect: Andromeda. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja Battlefield 1.

EA cały czas chwali się ciągłym rozwojem gry, nie inaczej było podczas konferencji na Gamescom 2017. Potwierdzono na niej między innymi Battlefield 1 Rewolucja, o którym po raz pierwszy pisaliśmy już jakiś czas temu. To pakiet zawierający grę z dodatkowymi elementami, który już teraz trafia do sklepów.

„Rewolucja w rozgrywce – Battlefield 1 Rewolucja to Battlefield 1 w pełnej odsłonie: podstawowa gra, Przepustka Premium i wiele więcej. Ciesz się dynamicznymi, drużynowymi bitwami w grze wieloosobowej oraz spektakularnymi wojennymi opowieściami dla jednego gracza w całej Europie i poza nią. We wrześniu walka przenosi się na największy front I wojny światowej w najbardziej rozbudowanym jak dotąd dodatku do serii Battlefield, Battlefield 1 W imię cara.”

Zawartość Battlefield 1 Rewolucja:

 • podstawowa wersja Battlefield 1
 • Przepustka Premium Battlefield 1
 • dodatki: „Nie przejdą”, „W imię cara”, „Niespokojne wody” i „Apokalipsa”
 • dwutygodniowy wcześniejszy dostęp do niewydanych jeszcze dodatków
 • 14 pakietów bojowych do Battlefield 1
 • 14 nieśmiertelników
 • pierwszeństwo w dostępie do serwerów


To nie wszystko. Zapowiedziany został także nowy tryb rozgrywki - Potyczki. Rywalizacja ma być tutaj bardzo wymagająca, koncentrować będzie się na zmaganiach 5 na 5. Duże znaczenie będzie miał wybór ekwipunku, nie zabraknie pojazdów.

Wybrani gracze sprawdzą tryb Potyczki już wkrótce. Planowane są bowiem zamknięte testy (na PC). Nie wiadomo jeszcze, kiedy nowa forma zabawy dostępna będzie dla szerszego grona graczy. Cieszyć mogą zapowiedzi, że tryb Potyczki udostępniony zostanie za darmo.

„W każdym meczu zamkniętej alfy Battlefield 1 Potyczki, twój wybór ekwipunku, a co za tym idzie składu drużyny, ma kluczowe znaczenie. Poprzez dodanie matchmakingu opartego o daną poczekalnię, fazy poboru oraz awansu po każdym meczu, gwarantujemy, że rozgrywka nabiera dodatkowej strategicznej głębi. Tylko dowódcy obdarzeni najostrzejszym zmysłem strategicznym zdobędą czołówki rankingów.”


Źródło: Battlefield, youtube - GamexV

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  1
  Które z tych "dodatków" dotyczą singla?
  • avatar
   Marucins
   1
   Dużo osób w to gra?
   • avatar
    kosq83
    0
    Jawne robienie obecnych graczy w.... Jak ktoś kupił grę i gra od początku, to tej rewolucji raczej już nie kupi - i co, będzie czekał na serwery teraz?
    • avatar
     mikovitz
     -1
     "Pierwszeństwo w dostępie do serwerów". Oczy mnie nie mylą? Ciekawe co zaoferują za dodatkową opłatą w kolejnych grach, może tak: "kup wersję HiperSuperExtraLux, a będziesz mógł zagrać w multi więcej niż raz dziennie".
     • avatar
      Snack3rS7PL
      -2
      Jak milutko, ktoś powinien jakąś bombę podłożyć pod ten rynek gier obecny, za dużo sobie pozwalają, co by było gdyby nie było piractwa?! - nie chcę nawet musieć sobie tego wyobrażać.
      • avatar
       Konsole Rzondzom
       -12
       Lubię jak konstruktorzy gier podchodzą do tematu z pasją, która potem potrafi się udzielać z dobrej gry.