• benchmark.pl
 • Gry
 • Gameplay z kampanii i informacje o multiplayerze w Battlefield: Hardline
Gry

Gameplay z kampanii i informacje o multiplayerze w Battlefield: Hardline

przeczytasz w 1 min.

Jednym z głównych elementów konferencji EA podczas targów Gamescom 2014 była gra Battlefield: Hardline. Co zobaczyliśmy i czego się dowiedzieliśmy?

Battlefield: Hardline kajdanki

Jednym z głównych elementów konferencji EA podczas targów Gamescom 2014 była gra Battlefield: Hardline. Wydawca skoncentrował się zarówno na trybie jedno-, jak i wieloosobowym. Co zobaczyliśmy i czego się dowiedzieliśmy?

Zacznijmy od kampanii fabularnej dla jednego gracza. Wcielamy się tutaj w młodego policjanta z Miami – Nicka Mendozę – który próbuje namierzyć człowieka, który wpłynął na jego historię. To tyle jeśli chodzi o zarys. Od strony technicznej warto zwrócić uwagę na realizację typową dla telewizyjnych seriali – każda misja będzie jakby odcinkiem, z emocjonującym zakończeniem.

Studio Visceral Games zapowiada, że kampania będzie znacznie głębsza niż miało to miejsce w poprzednich odsłonach serii Battlefield. Ważną cechą trybu jednoosobowego będzie też fakt, że gracz może przejść każdy poziom na różne sposoby i docierać do celów różnymi drogami. 

Mechanika rozgrywki w Battlefield: Hardline ma być bardzo rozbudowana – poza typowymi dla serii strzelaninami, sporo będzie tutaj, między innymi, skradania się. Jako że główny bohater jest policjantem, będziemy mogli także rozwiązywać sprawy bez użycia siły – pokazując odznakę lub zakuwając przeciwnika w kajdanki. Możliwe będzie także ogłuszanie wrogów zamiast ich zabijania.

Poniżej możecie zobaczyć dwunastominutowy materiał wideo prezentujący rozgrywkę w trybie jednoosobowym gry Battlefield: Hardline:

Podczas targów Gamescom 2014 zaprezentowane zostały również dwa nowe tryby rozgrywki wieloosobowej. Pierwsza z nich to Hotwire – dwa oddziały tropią nawzajem swoje samochody, co wydaje się szybką i szaloną zabawą koncentrująca się na pojazdach, które w serii Battlefield, jak wiemy, odgrywają ważną rolę.

Drugi pokazany tryb to Rescue. Jedna drużyna – policji – ma za zadanie odnaleźć i przejąć zakładników, których to z kolei porywają i starają się utrzymać członkowie drugiej ekipy – terrorystów. Coś jak Rainbow Six: Siege, ale jak pokazuje poniższy zwiastun – w nieco innym stylu:

Premiera gry Battlefield: Hardline planowana jest na przyszły rok. Platformy docelowe to komputery osobiste oraz konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: VG247

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  lysycoprobo
  1
  ostatni raz grałem w battlefield 1942 w kafejce z kumplami po sieci beka ale było to bardzo dawno temu może zagram w battlefield 3 tylko nie wiem czy mi pójdzie na full detalach mój sprzęt to Asus HD3650 512MB, Core2Duo E6400, 2gb Ram ddr2
  • avatar
   Anavrin990
   1
   Wiele gier (Hitman,Farcry nieco S.W.A.T. 4) w jednym.Podoba mi się,a nie jak bf4 który nie oferuje nic.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    FarCry...
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     Mi się to podoba.
     • avatar
      Dudzio993
      -1
      Ten czarnoskóry jest niemal identyczny do aktora Eugene Byrd z 8 Mili (w filmie nazywał się Wink?) :DD