Gry komputerowe

Wszystko, co musisz (i chcesz) wiedzieć o Beat Cop

przeczytasz w 1 min.

Beat Cop – choć nie najbardziej wyczekiwaną – jest jedną z najbardziej intrygujących premier tej wiosny. Czas na krótkie podsumowanie tego, co wiemy.

Byłeś detektywem, ale po tym, jak ktoś wrobił cię w morderstwo, zostałeś zdegradowany do rangi „krawężnika”. To opowieść o zemście i walce o swoje dobre imię. Opowieść, która pełnymi garściami czerpie z kinematografii sprzed trzech dekad, włączając w to jedyne w swoim rodzaju klimat i humor. Beat Cop debiutuje na rynku już za kilka dni, najwyższy czas, by podsumować wszystko, co wiemy na jej temat.

Na kanele Techlandu, a więc wydawcy pudełkowej wersji gry Beat Cop w Polsce, pojawił się filmik przygotowany przez 11 bit studios, który podsumowuje 11 najważniejszych wiadomości na temat tej produkcji w krótkim filmiku. Dowiadujemy się z niego kim jesteśmy, na czym polega nasze zadanie, jak powinniśmy wykonywać swoje obowiązki i że praca „krawężnika” to nie tylko mandaty i pączki.

Gra oczywiście niczego nam nie narzuca – sterowany przez nas Jack Kelly może być uczciwym gliną albo też przekupnym policjantem, z którym wszystko „da się załatwić”. Oczywiście za każdy ruch będziemy rozliczeni, a to jak pokierujemy losami protagonisty będzie miało znaczenie w finale jego historii. Zobaczcie i posłuchajcie zatem:

Premiera gry Beat Cop na PC odbędzie się 30 marca. Wciąż jeszcze można składać zamówienia przedpremierowe, do których dołączany jest soundtrack na… kasecie.

Źródło: Techland, 11 bit studios

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Chong-li
  15
  Dobra gra w stylu retro + fajny gadzet w postaci kasety
  • avatar
   Konto usunięte
   -16
   za dużo pixeli
   • avatar
    darioz
    -16
    Jak już robią takie retro to mogą zrobić jakiegoś duchowego następce pierwszych Doomów albo Duke Nukem!
    • avatar
     JusTQL
     0
     fajnie jakby puścili to dodatkowo na 3DSa, ostatnio wyszła podobna gra stylizowana na GTA1 +
     Teenage Mutant Ninja Turtles II (#gimbynieznajo)
     niesamowicie miodna gra