Projektory

benchmark magazine - lipiec 2012

przeczytasz w 1 min.

Nowy odcinek benchmark magazine.

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sn1PeR
  4
  Ale szpan, nie ma to jak zrobić odcinek przed salonem Lexusa i przeczytać newsa.
  • avatar
   Konto usunięte
   -2
   Dwa lata temu sugerowałem Wojtkowi (były red. nacz) żeby benchmark rozwinął dzialałność nawet na testowanie samochodów :) Strasznie się cieszę, że otwieracie się na nowe wody :))
   • avatar
    radelgar
    0
    Trochę późno ten news.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Benchmark magazine - lipiec wrzucony z datą 29 lipca.... lekko trupem zajeżdża
     • avatar
      Nieznośny
      0
      Panowie, nadal za szybko z tymi newsami przeskakujecie i jakość 480p to troszkę za mało jak na dzisiejsze standardy. Do plusów przede wszystkim dykcja prowadzącego. Nie jąka się, mówi odpowiednio głośno i wyraźnie. Bardzo fajny pomysł z tymi programami. W poprzednim odcinku Pan Duda miał chyba troszkę tremę, natomiast Pan Wojciech czuł się jak ryba w wodzie. Widać, że przed kamerą czuł się swobodnie. Skoro już komentuje filmik to mam takie pytanie. A co z Panią Asią? Czy zobaczymy ją jeszcze na benchmark? I czy sierpniowe wydanie mimo, że mamy już wrzesień ma szansę się u Was pojawić? Na koniec mam propozycję: Żeby po wyjściu każdego odcinka zaproponować użytkownikom głosowanie albo dać możliwość wypisywania sugestii na np. jeden rodzaj sprzętu, który byłby przetestowany w następnym odcinku. Oczywiście wszystko w miarę możliwości serwisu. To tylko propozycja oczywiście.
      • avatar
       Gaudeamus
       0
       Litości: "Windows z bałwankiem na końcu" (1:44) - co to za nowomowa? Trąci to nieco stylistyką discopolo. Ale, co kto lubi.