Smartfony

Bez niespodzianki, Huawei P11 ma pojawić się w Q1 2018

przeczytasz w 1 min.

Można przypuszczać, że producent zastosuje tutaj wydajny procesor Kirin 970, sugerowana jest też potrójna kamera 40 Mpix.

Producenci smartfonów z reguły trzymają się swoich „rozkładów jazdy”, większość z nich wydaje topowe modele z tych samych serii mniej więcej co rok. Wprawdzie niekiedy pojawiają się odstępstwa od tej reguły, ale w przypadku Huawei P11 nie należy się tego spodziewać.

Przecieki na jego temat zaczynają pojawiać się coraz częściej, najnowsze z nich koncentrują się na dacie premiery. Jak donosi Roland Quandt (@rquandt), Huawei P11 ma pojawić się w Q1 2018, najpewniej podczas targów MWC 2018. Nie będzie to niespodzianką, Huawei P10 i Huawei P10 Plus po raz pierwszy zobaczyliśmy przecież na MWC 2017.

Huawei P11

Kilka dni temu przybliżaliśmy informacje na temat możliwości fotograficznych nowego modelu, które wglądają bardzo obiecująco (potrójny aparat 40 Mpix).

Można przypuszczać, że producent zastosuje tutaj wydajny procesor Kirin 970, który napędza już modele z linii Mate 10. Prawdopodobne wydaje się też to, iż zmieniony zostanie wyświetlacz i pojawią się modne ostatnio proporcje 18:9 oraz smukłe ramki.

Źródło: Roland Quandt, androidauthority

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Gatts-25
    0
    Przecież 18:9 ma już Huawei Mate 10Pro więc to teraz będą normalne proporcje takiego ekranu.
    W tej chwili i tak uważam najważniejsze będzie dodanie aktualizacji do NPU znajdującym się w SOC KIRIN 970 ,żeby nie robił on tam tylko za obserwatora ale także wykonywał zadania zgodnie z jego możliwościami.