Obudowy

Biały kruk - czarna obudowa SilverStone Raven

przeczytasz w 2 min.

Po niedawnym zaprezentowaniu przez SilverStone myszki dla graczy spod znaku Raven, firma postanowiła rozszerzyć linie tych produktów o obudowę. Produkty spod znaku Raven (Kruk) są produktami dla entuzjastów, które mają charakteryzować się wysokiej jakości wykonaniem, do którego nie szczędzono materiałów "ery kosmicznej". Charakterystyczny design, który ma być zarazem elegancki jak i drapieżny.

Firma stara się przy okazji wypuszczania nowych cacuszek wprowadzać do ich konstrukcji coś unikatowego. O obudowie na razie nie wiadomo wiele, gdyż firma jest jeszcze w fazie wykonywania ostatecznych szlifów, by nowe dziecko miało jak najmniej skaz, jednak SilverStone deklaruje, że obudowa pojawi się w okolicy świąt w cenie 199$.

Warto zwrócić uwagę, że płyta główna będzie tutaj montowana w pozycji przekręconej o 90⁰ zgodnie z ruchem wskazówek zegara, co powoduje, że powietrze będzie usuwane poprzez górny panel, a nie tylny jak to ma miejsce w większości... normalnych przypadków.

 

  

  

  

Źródło: Expreview

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  reaktywator
  0
  Ten wspornik troche szpeci okno ale widze że jest przykręcany ;) ale co do design'u JEST ZAJEBISTY nawet to przekręcenie o 90' może być efektywne przecież ciepło idzie do góry, karty graficzne będą chłodniejsze.
  • avatar
   Otheim
   0
   Chyba wiem co będę chciał pod choinke. :D
   • avatar
    Subvoice
    0
    Czy ja dobrze widzę? Płyta montuje się przekręcona o 90*... ciekawe :)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     dla mnie rewelacja - znakomita trafia w mój gust :))