Obudowy

Biały kruk - czarna obudowa SilverStone Raven

z dnia
Patryk Cwojdziński | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Po niedawnym zaprezentowaniu przez SilverStone myszki dla graczy spod znaku Raven, firma postanowiła rozszerzyć linie tych produktów o obudowę. Produkty spod znaku Raven (Kruk) są produktami dla entuzjastów, które mają charakteryzować się wysokiej jakości wykonaniem, do którego nie szczędzono materiałów "ery kosmicznej". Charakterystyczny design, który ma być zarazem elegancki jak i drapieżny.

Firma stara się przy okazji wypuszczania nowych cacuszek wprowadzać do ich konstrukcji coś unikatowego. O obudowie na razie nie wiadomo wiele, gdyż firma jest jeszcze w fazie wykonywania ostatecznych szlifów, by nowe dziecko miało jak najmniej skaz, jednak SilverStone deklaruje, że obudowa pojawi się w okolicy świąt w cenie 199$.

Warto zwrócić uwagę, że płyta główna będzie tutaj montowana w pozycji przekręconej o 90⁰ zgodnie z ruchem wskazówek zegara, co powoduje, że powietrze będzie usuwane poprzez górny panel, a nie tylny jak to ma miejsce w większości... normalnych przypadków.

 

  

  

  

Źródło: Expreview

Komentarze

5
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ten wspornik troche szpeci okno ale widze że jest przykręcany ;) ale co do design'u JEST ZAJEBISTY nawet to przekręcenie o 90' może być efektywne przecież ciepło idzie do góry, karty graficzne będą chłodniejsze.
 • avatar
  Chyba wiem co będę chciał pod choinke. :D
 • avatar
  Czy ja dobrze widzę? Płyta montuje się przekręcona o 90*... ciekawe :)
 • avatar
  dla mnie rewelacja - znakomita trafia w mój gust :))