Gry

25 minut z BioMutantem

przeczytasz w 1 min.

BioMutant to nowe RPG akcji od ludzi odpowiedzialnych wcześniej za Just Cause. Czy będzie równie dobre, na razie nie wiadomo. Jest jednak potencjał.

Zapowiedziana podczas tegorocznego Gamescomu gra BioMutant spotkała się z mieszanym przyjęciem, ale nie brakuje osób, których zaintrygowała. Czy było tak w waszym przypadku, czy nie, nowy, obszerny zapis rozgrywki powinien pomóc wam w podjęciu decyzji, czy warto mieć ten tytuł na radarze, czy też nie.

Pisząc „obszerny”, mamy na myśli 25 minut materiału. Czystej rozgrywki jest może nieco mniej (bo trzeba odliczyć między innymi czas spędzony na ekranie startowym), ale wystarczająco dużo, by można było zadecydować czy nowa gra akcji byłych twórców Just Cause to coś dla was, czy niekoniecznie.

Na filmie możemy zobaczyć proces tworzenia własnej postaci (a trzeba przyznać, że kreator jak na grę akcji jest dość rozbudowany), eksplorację (otwartego) świata i dynamiczną walkę (wzbogacaną przerywnikami), otrzymywanie i wykonywanie zadań, system dialogów… Krótko mówiąc – oto BioMutant:

Gra, która swój tytuł zawdzięcza mechanizmowi „ulepszania” bohatera na różnorakie sposoby, zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4Xbox One. Rynkowy debiut BioMutanta jest planowany na bliżej nieokreślony dzień przyszłego roku.

Źródło: IGN

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rasiaknorris1
  0
  Fajne
  • avatar
   gumiok
   0
   Dopóki nie obejrzałem tego gameplaya, to myślałem, że może coś ciekawego sie pokazać.
   Wygląda na to, że liniowość i powtarzalność będą domeną tej gry. I jeszcze ten 'lektor', mam wrażenie, że oglądam film przyrodniczy na BBC.