Gry

Biomutant na ostatniej prostej - zwiastun i gameplay z Gamescom 2018

przeczytasz w 1 min.

Na targi Gamescom 2018 firma THQ Nordic przywiozła ze sobą między innymi grę Biomutant. W sieci pojawił się jej nowy zwiastun, a także 15-minutowy zapis rozgrywki. Czas przypomnieć sobie o tym tytule.

O grze Biomutant nie było w ostatnich miesiącach zbyt głośno, ale targi Gamescom 2018 okazały się dla THQ Nordic dobrą okazją do przypomnienia o tym tytule. Otrzymaliśmy nowy zwiastun i 15-minutowy zapis rozgrywki.

Biomutant – krótkie przypomnienie

Jeśli zapomnieliście już, co to ten Biomutant, to przypominamy, że jest to postapokaliptyczne RPG akcji, którego głównym bohaterem jest zaznajomiony ze sztuką kung-fu zwierzak korzystający z owoców rozwoju technologicznego w postaci modyfikacji zwiększających jego możliwości. 

Biomutant screen 1

Ekipa studia Experiment 101 zapowiada nienudzącą się eksplorację otwartego świata, „nietypową opowieść z nietypowym zakończeniem” oraz angażujące pojedynki, w których wykorzystamy strzelanie, walkę wręcz i wspomniane umiejętności specjalne. Na tworzeniu i udoskonalaniu modyfikacji upłynąć ma nam zresztą mnóstwo czasu.

Biomutant zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Do tej pory wydawca utrzymywał, że dostarczy grę przed końcem 2018 roku, ale jako że wciąż nie podał konkretnej daty premiery, należy raczej podchodzić do tego z dystansem. Warto też dać twórcom tyle czasu, ile potrzebują, bo całość zapowiada się naprawdę dobrze.

Biomutant screen 2

Nowy trailer gry Biomutant, gameplay też jest

Targi Gamescom 2018 przyniosły kilka nowych materiałów wideo. Przede wszystkim jest to świeżutki, klimatyczny zwiastun gry, który utwierdza też w przekonaniu, że będzie to tytuł z gatunku tych bardziej zwariowanych...

...Ci z was, którzy chcieliby się lepiej przyjrzeć tej produkcji, powinni natomiast włączyć odtwarzanie filmu umieszczonego poniżej. Jest to mianowicie 15-minutowy zapis rozgrywki:

Źródło: Gematsu, THQ Nordic 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!