• benchmark.pl
 • Gry
 • BioWare rozpoczyna prace nad Shadow Realms od zera - na premierę poczekamy
Gry

BioWare rozpoczyna prace nad Shadow Realms od zera - na premierę poczekamy

przeczytasz w 1 min.

Nawet takiemu gigantowi jak BioWare nie zawsze wszystko układa się po myśli.

Shadow Realms gra

Nawet takiemu gigantowi jak BioWare nie zawsze wszystko układa się po myśli. Wygląda na to, że doskonale dowodzi tego Shadow Realms.

O projekcie tym po raz pierwszy usłyszeliśmy jeszcze przed targami Gamescom 2014 i na tej właśnie imprezie poznaliśmy pierwsze konkrety. Wszystkie dotychczasowe informacje mogą być jednak nic nie warte, ponieważ Shadow Realms tworzone jest podobno od nowa.

Ostatnio pojawiły się nawet rewelacje, iż Shadow Realms zostało porzucone. Serwis Kotaku powołuje się jednak na swoje sprawdzone źródła i podaje, iż tak źle nie będzie. Mimo tego, BioWare rozpoczęło podobno prace nad Shadow Realms od zera. Co więcej, dość znacznie zmieniło koncepcję na ten tytuł.

Po pierwsze nie będzie to już produkcja oferująca jedynie tryb multiplayer. Pojawić ma się kampania i to taka całkiem rozbudowana. Gra ma zostać też połączona z Origin, a cel jest tutaj dla producenta jasny -  fundusze na rozwój gry od EA. Dodatkowo rozszerzono też zakres platform docelowych. Tymi nie są już jedynie komputery, ale także konsole Xbox OnePlayStation 4.

Na premierę trzeba będzie jednak poczekać teraz do 2017 roku. Dość długo. Czyżby gra (a właściwie jej pierwsze pokazy) spotkała się z mało przychylnym odbiorem? Poniżej przypomnieć możecie sobie jej prezentację z przywoływanych wcześniej targów Gamescom.


Źródło: kotaku, youtube

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kevio
  4
  A co z Mass Effect 4?
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nie ma czym się się martwić, za rok wydadzą grę a później tylko patche będą produkować i wszyscy będą szczęśliwi.
   • avatar
    hasati
    0
    Całe szczęście że pracują od nowa, bo ta gra wyglądała strasznie badziewnie :) I graficznie i fabularnie. Mam nadzieję że będzie całkiem inna niż była wcześniej :)
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     czyli bioware "skapnął" się że robi kolejnego Vindictusa z małym połączeniem z Evolve i postanowił się wycofać. Bardzo dobrze bo gra wyglądała najwyżej średnio a gameplay(najważniejszy przecież) był kulawy jak pirat :)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Wieje nudą i bezmyślnością :/
      • avatar
       Next_Gen_1987
       0
       Czyli EA znowu położyło swoje ''macki'' na dobrze zapowiadającym się ekskluzywie dla PC..