• benchmark.pl
 • Netflix
 • Black Mirror - Czarne lustro: sezon 5 już w czerwcu [AKT.: trailery odcinków]
Ciekawostki

Black Mirror - Czarne lustro: sezon 5 już w czerwcu [AKT.: trailery odcinków]

przeczytasz w 2 min.

„Wszędzie ludzie tylko gapią się w te ekrany!”. Już na początku czerwca zadebiutuje 5. sezon serialu Czarne lustro (Black Mirror) – oczywiście wyłącznie na Netflix.

Aktualizacja, 22 maja 2019: Już na początku czerwca zadebiutuje 5. sezon serialu Czarne lustro (Black Mirror). Aby przygotować nas na tę premierę, Netflix opublikował zwiastuny poświęcone każdemu z trzech odcinków, które złożą się na tę piątą część. Znajdziecie je na dole tego newsa.

News, 15 maja 2019: Jaka czeka nas przyszłość? Według twórców serialu Czarne lustro – tragiczna. Ich szalone wizje ogląda się jednak niezwykle przyjemnie, a już w przyszłym miesiącu będziemy mieli okazję obejrzeć kolejne z nich. To już oficjalne – 5. sezon Black Mirror pojawi się w katalogu Netflix na początku czerwca.

Black Mirror - Czarne lustro: sezon 5

Netflix potwierdził, że już 5 czerwca odbędzie się premiera 5. sezonu serialu Czarne lustro (Black Mirror). To ta dobra wiadomość, zła natomiast jest taka, że złożą się na niego zaledwie 3 odcinki. Można za to liczyć na to, że będą to naprawdę świetne opowieści.

Twórcy po raz kolejny przedstawią swoją wizję przyszłości, w której rozwój technologiczny poszedł w zdecydowanie złym kierunku. Tym razem poruszone zostaną między innymi takie tematy, jak roboty traktowane w roli przyjaciół, ucieczka od prawdziwego życia i zamknięcie się w sferze smartfonów, rzeczywistość wirtualna czy też skutki internetowej popularności.

W wysoką jakość kolejnego sezonu pozwala wierzyć między innymi świeżutki zwiastun opublikowany na oficjalnym kanale serwisu…

Black Mirror: sezon 5 - trailer oficjalny:

Autorami piątego sezonu są naturalnie Charlie Brooker i Annabel Jones, a w obsadzie trzech nowych odcinków znajdują się między innymi Anthony Mackie, Miley Cyrus, Topher Grace, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Madison Davenport i Ludi Lin.

Aktualizacja, cd. Oto wspomniane zwiastuny...

Czarne lustro: 5. sezon – zwiastuny odcinków

Pierwszy odcinek nosić będzie tytuł Smithereenowie i przedstawi opowieść o taksówkarzu, nad którego umysłem kontrolę przejmuje wirtualny asystent…

Rachel, Jack i Asley Too to z kolei historia nastolatki próbującej nawiązać kontakt się ze swoją idolką (w tej roli Miley Cyris) za pośrednictwem robota-zabawki…

Wreszcie, tytuł trzeciego nowego odcinka to Striking Vipers. Jego tematem będą bliskie relacje w erze wszechobecnej sztucznej inteligencji.

Byle do czerwca!

Źródło: Netflix Polska

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  3
  Jeden z fajniejszych seriali, warto obejrzeć.
  • avatar
   tasioros
   0
   Rzadko kiedy czekam na coś nowego (tyle rzeczy z zeszłych lat zostało do nadrobienia), ale ten serial jest wyjątkiem. Według mnie Black Mirror to jedna z najlepszych rzeczy jakie przytrafiły się telewizji. Oby utrzymali poziom.