Telefony

BlackBerry Storm - nowy telefon inspirowany iPhonem

przeczytasz w 1 min.

Verizon oficjalnie zaprezentował nowy telefon BlackBerry Storm, który już na pierwszy rzut oka dość mocno przypomina iPhone'a. Urządzenie dysponuje dużym dotykowym ekranem, który w odróżnieniu od produktu Apple oferuje bardzo interesującą funkcję – jest „klikalny”. Polega to na tym, że po dotknięciu ekranu użytkownik nie tylko widzi, ale również fizycznie czuje wyświetlone na nim wirtualne przyciski.

Poza tym BlackBerry Storm zawiera takie funkcje, jak przeglądarka WWW, klient e-mail, wbudowaną kamera, zintegrowany moduł GPS oraz możliwość odtwarzania plików multimedialnych. Palmofon wyposażony jest w 1 GB zintegrowanej pamięci oraz w slot microSD, obsługujący karty o pojemności do 8 GB. Niestety w przeciwieństwie do iPhone'a, Storm nie wspiera transmisji Wi-Fi.

Nowy telefon będzie dostępny na jesieni w sieci Vodafone między innymi w Stanach Zjednoczonych i Europie. Cena BlackBerry Storm nie jest na razie znana.

 

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  blamek
  0
  znow cos spierniczyli - bez wifi - choc pewnie pojawi sie model z dodanym modulem sieci bezprzewodowej
  • avatar
   suntzu
   0
   ten telefon może będzie tak drogi że zakładają zę ktoś ma stały dostęp do neta po co wifi? Do transmisji użyjesz Bluetootha, albo kabla, do neta 3g:)