Gry

BlizzCon 2010 odbedzie się jesienią

przeczytasz w 1 min.

Blizzrard, twórca najbardziej popularnej gry MMORPG oraz kultowych serii Diablo, Warcraft i Starcraft, jak co roku organizuje spotkanie dla fanów swoich gier, które jest okazją do poznania nowości wydawniczych i spotkania się z innymi graczami z całego świata. 

Ci, którzy nie mogą się już doczekać kolejnego BlizzConu (tak to spotkanie się nazywa), muszą niestety uzbroić się w cierpliwość. Blizzard ogłosił bowiem, że w tym roku rozpocznie się on 22 października. Będzie trwał dwa dni i tak jak rok temu odbędzie się w Convention Center w Anaheim (Kalifornia).  

Podczas BlizzCon 2010 odbędą się panele dyskusyjne z twórcami gier, turnieje i konkursy, będzie możliwość zagrania w wersję testowe/beta produktów Blizzarda i wiele innych atrakcji.
 

  
Szczegółowe informacje na temat biletów będą znane wkrótce. Jak co roku, będzie także możliwość obejrzenia relacji na żywo z BlizzCon za pośrednictwem internetu. Więcej informacji pod adresem: http://eu.blizzard.com/blizzcon/

 

Źródło: World of Warcraft Europe
 

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Menel77
  0
  Jeżli nie jest to żarcik to możemy się tylko domyślać że na ów show będzie podana dokładna data wydania Cataclysme o ile nie odbedzie się sama premiera ;). Fani WoW`a już zaczynają się ślinić....może i ja znowu troszkę popykam?
  • avatar
   Thorin49
   0
   To nie żarcik - już kilka dni temu tego newsa przeczytałem na innym portalu.