• benchmark.pl
 • Gry
 • Obszerne wideo z Borderlands: The Pre-Sequel - gra może trafić na nowe konsole
Gry

Obszerne wideo z Borderlands: The Pre-Sequel - gra może trafić na nowe konsole

przeczytasz w 1 min.

Do premiery Borderlands: The Pre-Sequel jeszcze trochę czasu, ale właśnie pojawiły się nowe informacje i materiały związane z tym tytułem.

Borderlands: The Pre-Sequel gra

Borderlands to bez wątpienia jedna z najbardziej zakręconych serii gier. Wielbiciele niemal niczym nieskrępowanej rozgrywki zacierają już ręce na myśl o kolejnej odsłonie. Do premiery Borderlands: The Pre-Sequel jeszcze trochę czasu, ale właśnie pojawiły się nowe informacje i materiały związane z tym tytułem.

Tony Lawrence ze studia 2K Australia zapytany został w ostatnim wywiadzie o to, dlaczego gra debiutuje jedynie na konsolach poprzedniej generacji, a omija PlayStation 4Xbox One. W odpowiedzi dowiedzieliśmy się, iż to z tych platform korzysta najwięcej zwolenników cyklu Borderlands i wydanie kolejnej odsłony właśnie na nich było czymś naturalnym.

Czy zatem jednoznaczne jest to z tym, iż właściciele nowych konsol będą musieli czekać na kolejną odsłonę serii? Niekoniecznie, ponieważ twórcy niczego jeszcze nie przesądzili.

"Wszyscy fani Borderlands 2 grają na tych konsolach [PlayStation 3 i Xbox 360 - przyp. red.]. To jest ich wybór, a my chcemy tych ludzi nagrodzić. Jeśli fani powiedzą nam: hej, my naprawdę chcemy tej gry na konsolach next-gen" to dobrze, będziemy o tym myśleć. Teraz koncentrujemy się na starszych konsolach."

A skoro już przy Borderlands: The Pre-Sequel jesteśmy, to warto wspomnieć o nowym (prawie, bo częściowo pokazywano je na targach E3) materiale wideo, jaki trafił właśnie do sieci. Twórcy pochwalili się naprawdę obszernymi fragmentami rozgrywki, które dodatkowo zdecydowali się samemu skomentować.


Premiera Borderlands: The Pre-Sequel planowana jest na październik. Prócz wspomnianych już wersji na PlayStation 3 i Xbox 360 pojawi się również ta na PC.

Źródło: youtube, kdramastars

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Zacieram ręce...
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   kiedy wychodzi to DLC ?
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Pierwsza część fajna na początku ale później nudziła, 2 już lepsza ale nadal zaczynała nudzić, zobaczymy jak będzie teraz.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Powoli seria Borderlands sie przejada, bo wydaja nonstop to samo tylko z inna historia i lekkimi poprawkami. ;)
     Przejada sie po tej czesci, a jak nie to pewnie nastepna bedzie ostatnia, bo sie nie sprzeda.
     • avatar
      Dragonik
      0
      Mi tam się dobrze gra chociaż 2 razy bym nie przeszedł.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Z taką grafika to nie na nowe konsole tylko raczej na tablety i smartfony ;p

       Witaj!

       Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
       Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

       Połącz konto już teraz.

       Zaloguj przez 1Login