Gry

Broken Sword 2 odżyje

przeczytasz w 1 min.

Gra Broken Sword 2 liczy sobie już przeszło 13 lat. Twórcy szykują nie lada niespodziankę – odświeżony tytuł na pierwsze platformy trafi do sprzedaży jeszcze przed Gwiazdką.

 Warto przeczytać:
 

Utwór z gry nominowany do Grammy

Kultowa już przygotówka studia Revolution Software zadebiutowała w 1997 roku i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Odświeżona wersja Broken Sword II: The Smoking Mirror po raz kolejny pozwoli nam wcielić się w George’a Stobbarta i odkrywać kolejne tajemnice starożytnych cywilizacji.

Nowa wersja przyniesie naprawdę sporo zmian. Oprócz poprawy grafiki tła, twórcy obiecują wprowadzenie w pełni animowanych twarzy, wysokiej jakości oprawę dźwiękową oraz ulepszenie scenek przerywnikowych. Nie zabraknie również kontekstowego systemu podpowiedzi i pamiętnika. Miejmy więc tylko nadzieję, że zmiany wyjdą grze na dobrze. Pierwsze opublikowane screeny naprawdę zachęcają:

Jeszcze przed tegorocznymi Świętami Bożego Narodzenia odświeżona produkcja Revolution Software będzie dostępna na pierwszych platformach. Będą nimi urządzenia Apple, konkretnie: iPhone, iPod Touch oraz tablet iPad. Już w przyszłym roku natomiast, nowe Broken Sword 2 trafi na komputery osobiste klasy PC i Mac. Dokładnej daty jak dotąd nie podano, ale mówi się, że gra zadebiutuje zaraz na początku 2011.

Źródło: eurogamer

Polecamy artykuły:  
Poradnik świąteczny
MEGATEST: wydajne laptopy i poręczne netbooki
Jabłko czy gruszka? Test iPada z iOS 4.2

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jakub Kralka
  0
  Zaraz po Jacku Orlando moja ulubiona przygodówka :)
  • avatar
   beem85
   0
   W zasadzie to kosmetyczne zmiany. Mogliby zrobić nowe tła i animacje w rozdzielczości HD, ale wtedy musieli by praktycznie zrobić grę od nowa.
   • avatar
    hideo
    0
    dawno dawno temu to była świetna przygodówka :)
    • avatar
     5k18a
     0
     Ojjj grało się w tą grę grało. Ja byłbym zachwycony gdyby odświeżyli znakomitą przygodówkę Beneath at Steel Sky, która klimatem była powalająca, chyba że to tylko wspomnienia z czasów młodości i Amigi 1200 ;)