• benchmark.pl
 • Gry
 • Call of Duty: Advanced Warfare zrobi duży hałas - dosłownie
Gry

Call of Duty: Advanced Warfare zrobi duży hałas - dosłownie

przeczytasz w 1 min.

Dźwięk każdego wybuchu ma być niepowtarzalny, a dużo zależeć będzie od tego, w jakim terenie akurat przyjdzie nam działać.

Call of Duty: Advanced Warfare gra

Na brak informacji związanych z Call of Duty: Advanced Warfare nie możemy ostatnio narzekać. Twórcy znaleźli właśnie kolejny powód, by pochwalić się tym, co w ich nowej produkcji będzie podobno doskonałe.

Sledgehammer Games zapowiadało już odświeżony tryb multiplayer oraz wciągającą kampanię z ciekawymi postaciami,  a ostatnio także piękną oprawę graficzną. Na tym wcale nie koniec. Twórcy nowego Call of Duty bardzo mocno przykładają się podobno do jeszcze jednego elementu - oprawy dźwiękowej.

Opublikowany został nowy materiał wideo dotyczący gry, w którym Don Veca, główny reżyser dźwięku, opowiada o tym, dlaczego Call of Duty: Advanced Warfare wyróżniać ma się pod względem oprawy audio.

Dzięki dużym wysiłkom całej ekipy wszystko brzmieć ma tak, jakby gracze naprawdę znajdowali się na polu bitwy. Dźwięk każdego wybuchu ma być niepowtarzalny, a dużo zależeć będzie od tego, w jakim terenie akurat przyjdzie nam działać. Co innego usłyszeć mamy też podczas strzału w odsłonięte ciało, a co innego w momencie, w którym dana postać będzie miała na sobie pancerz. O odmiennym brzmieniu różnego rodzaju broni czy pojazdów nie musimy chyba wspominać, bo w takim wypadku jest to oczywiste.


Trzeba przyznać, że ekipa Sledgehammer Games ciągłym wychwalaniem nadchodzącej produkcji bardzo wysoko ustawia sobie poprzeczkę. Oby tylko udało się do niej doskoczyć.

Przypomnijmy, iż Call of Duty: Advanced Warfare zadebiutuje 4 listopada. Gra pojawi się na PC oraz konsolach Xbox OnePlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: gamespot, youtube

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Zaraz wpadną w samozachwyt.
  • avatar
   Private_92
   2
   Ciekawe w jakim celu dążą do wprowadzenia klimatu z Crysis ... GooD LucK.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Wielkie mi coś Battlefield 3 już miał znakomite udzwiękowienie. Więc wielkiej rewolucji w tym aspekcie nie ma. Nakręcają tylko ludzi czego te nowe call of duty nie ma.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Mam nadzieję, że to całe świetne udźwiękowienie nie będzie zajmować 30 GB na dysku...tak jak w pewnej innej grze ;)
     • avatar
      Konto usunięte
      -1
      w Ghoscie bylem mile zaskoczony dzwiekami jak sie strzelalo w metal to bylo slychac metal a nie jak w BF4 ze w ziemie :P chociaz czasem nei bylo slychac nic
      • avatar
       Konto usunięte
       -1
       Jak wyjdzie to zobaczymy ile tych wychwałek jest w grze.
       • avatar
        Konto usunięte
        -9
        Ciekawe czy zaimplementują True Audio, choć to cne życzenia. Samo AMD dało ten bajer do zaledwie 2 kart. Choć gdyby w następnej serii kart wsadzili to do wszystkich modeli i otworzyli standard żeby każdy mógł zaimplementować tan bajer do swoich gier mogło by być naprawdę miło. I najważniejsze, co tak naprawdę True Audio daje?
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Zawsze się zastanawiałem skąd tak duży sukces tej serii no i w końcu mnie oświeciło. Po prostu cała reszta robi jeszcze gorsze ,a szczególnie jeśli chodzi o pc, więc na tle tej całej mizernej konkurencji CoD i tak wypada zajebiście :)