Gry

Dodatki do Call of Duty: Black Ops 4 w pierwszej kolejności na PlayStation 4?

przeczytasz w 1 min.

Bardzo prawdopodobne, iż Activision ponownie zdecyduje się na partnerstwo z Sony. Korzystający z PlayStation 4, a jednocześnie sięgający po DLC powinni być zadowoleni.

Call of Duty: Black Ops 4 zostało już zapowiedziane, ale na bliższe szczegóły dotyczące rozgrywki cały czas czekamy. Nieoficjalnych doniesień za to nie brakuje, ostatnie z nich skupiają się na DLC.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że ich w przypadku tego tytułu zabraknie. Nie mówi się jednak o tym, co dodatki mogą mieć do zaoferowania (niektórzy mogą stwierdzić, że to samo co każdego roku), ale kto zobaczy je w pierwszej kolejności.

Bardzo prawdopodobne, iż Activision ponownie zdecyduje się na partnerstwo z Sony. W związku z tym to właśnie posiadacze konsol PlayStation 4 otrzymywać mają dodatki do Call of Duty: Black Ops 4 w pierwszej kolejności - miesiąc przed korzystającymi z PC i Xbox One.

 
Wcześniej pojawiły się sugestie, iż nie zobaczymy tutaj kampanii. W przypadku wersji PC możliwa jest natomiast dostępność jedynie poprzez Battle.net.

Mówi się zatem sporo, ale większość doniesień nie nastraja optymistycznie. Na szczęście część wątpliwości może zostać rozwiana już 17 maja, kiedy to zobaczyć mamy pierwszą prezentację rozgrywki.

Źródło: vg247, youtube - ScouseSG

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Yamaraj6
  4
  Jeszcze nie wiadomo kiedy gra będzie premierę miała, ale już wiadomo że będą płatne DLC. Wiadomo na jaką platformę najpierw wyjdą. Pewnie już wiedzą o czym i ile ich będzie. Niech jeszcze wywalą kampanie i sprzedają 5 map multi wielkości 50x50 metrów w cenie 250 zł...
  Nie mogę uwierzyć że są jeszcze ludzie którzy kupują CoDa.
  Silnik sprzed 10 lat, zero jakiejkolwiek optymalizacji, zero jakiejkolwiek innowacyjności. Jedynym plusem CoDa WW2 jest chyba tylko to że ma mapy z CoDa 2 tylko z nowymi teksturami.
  • avatar
   Dragonik
   0
   No cóż głupich nie brakuje.
   • avatar
    patrykrlz
    0
    Co do braku singla to okazały się fałszywe plotki, autorzy sami przyznali się do wymyślenia tej bzdury. Były jeszcze plotki o multi w stylu Overwatcha, trybie Battle Royale, a nawet o ogólnych problemach przy tworzeniu tej gry. Wszystko to okazało się być sfałszowane. Jak będzie naprawdę dowiemy się dopiero przy oficjalnym revealu.
    • avatar
     Kieresz
     0
     #nikogo...