Drukarki i skanery

Canon PIXMA MG3150: kompleksowe rozwiązanie dla Twojego domu

przeczytasz w 2 min.

ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Oferta dostępnych na rynku urządzeń wielofunkcyjnych jest tak różnorodna, że czasem trudno się zdecydować na konkretny model, zwłaszcza, jeśli nie ma się sprecyzowanych oczekiwań. Walkę o klienta wygrywają te produkty, które oprócz standardowych funkcjonalności gwarantują komfort oraz pełną swobodę korzystania.

Na przykładzie modelu Canon PIXMA MG3150 prezentujemy kilka cech, którymi powinno wyróżniać się urządzenie wielofunkcyjne dla użytkowników domowych. Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę.

1. Zróżnicowane opcje łączności
2. Komfort obsługi
3. Rozbudowana funkcjonalność
4. Rozwiązania przyjazne środowisku
 


1. Zróżnicowane opcje łączności

Łączność Wi-Fi coraz częściej rozpatrywana jest w kategoriach podstawowego wyposażenia i praktycznie stała się już standardem. Żyjemy coraz szybciej, a czas jest na wagę złota. Łatwy dostęp i niewymagająca dodatkowych umiejętności obsługa okazują się więc kluczowe. Taka jest PIXMA MG3150. Oferuje nie tylko wspomnianą już łączność Wi-Fi, dzięki której wszyscy domownicy będą mogli swobodnie korzystać z drukarki, skanera i kopiarki, ale także aplikację Easy-PhotoPrint, która pozwoli na drukowanie zdjęć oraz skanowanie bezpośrednio do urządzenia mobilnego.


Canon PIXMA MG3150 połączenie bezprzewodowe ze smartfonami i tabletami2. Komfort obsługi

Urządzenie do użytku domowego powinno być zaprojektowane tak, aby codzienna obsługa i konserwacja nie wymagały skomplikowanej wiedzy. Canon zastosował nowe rozwiązania również w urządzeniu PIXMA MG3150. Jednym z nich jest konstrukcja FastFront, czyli pobieranie papieru i ładowanie pojemników z atramentem z przodu urządzenia. Dzięki temu, że użytkownicy nie potrzebują dostępu do elementów położonych na górze lub z tyłu, sprzęt może być umieszczony bezpośrednio przy ścianie lub na półce, zabierając mniej miejsca. Z kolei funkcja Quick Start, która eliminuje konieczność oczekiwania na rozgrzanie się drukarki przed przystąpieniem do pracy sprawia, że  urządzenie jest gotowe do użycia niemal natychmiast i dlatego sprawdza się przy realizacji zadań, którym towarzyszy szybkie tempo. Nie wolno zapomnieć o designie, który jest szczególnie ważny właśnie w przypadku sprzętu do domu. Estetyka i jakość użytych materiałów muszą być na najwyższym poziomie, a czarne błyszczące wykończenie, charakterystyczne dla modelu MG3150, doskonale komponuje się z każdym nowoczesnym wnętrzem. 

Canon PIXMA MG3150 funkcja Fast Front3. Rozbudowana funkcjonalność

Urządzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o użytkownikach domowych powinno także posiadać funkcje dodatkowe, które pozwolą rozwinąć kreatywność i tworzyć, w oparciu o zdjęcia czy filmy HD, niepowtarzalne projekty. Aby sprostać takim oczekiwaniom PIXMA MG3150 została wyposażona w narzędzia do zabawy obrazem. Można np. drukować dowolnie wybrane klatki z filmów nagranych w formacie Full HD za pomocą cyfrowych lustrzanek i kompaktów firmy Canon. Poszerzona funkcjonalność pozwala edytować te obrazy dodając do nich twórcze efekty. Można np. łączyć obrazy w sekwencje, które dadzą efekt ruchu po wydrukowaniu lub wykorzystać krótkie klipy do stworzenia i wydrukowania fotoopowieści w formie komiksu. Z kolei filtry kreatywne pozwalają eksperymentować z obrazem przy użyciu efektów artystycznych, takich jak rozmyte tło, efekt rybiego oka, zbliżenie, efekt miniatury czy Toy Camera.

Canon PIXMA MG3150 opcja Full HD Movie Print       Canon PIXMA MG3150 funkcja Fun Filter Effect


4. Rozwiązania przyjazne środowisku

W cenie są także rozwiązania przyjazne środowisku. Z myślą o zaspokojeniu potrzeb klientów w tym zakresie Canon stworzył funkcję ECO Information, która pozwala użytkownikom sprawdzić, jak bardzo udało im się zmniejszyć zużycie papieru i ograniczyć emisję dwutlenku węgla, korzystając z opcji automatycznego drukowania dwustronnego.

Canon PIXMA MG3150 opcja druku dwustronnego      Canon PIXMA MG3150 opcja Eco Information
 

Więcej o produktach Canon:

Źródło: Canon, inf. prasowa, inf. własna

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Fourth Illusion
  -1
  Ciekwe kiedy podacie informacje ze Steve Jobs nie zyje
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   tak,... Canon PIXMA MG3150 lekiem na cale zlo tego Swiata.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Gdyby dodano podajnik ADF, byłoby naprawdę miło.
    • avatar
     kropak
     0
     Czy te zdjęcia drukarki aby na pewno od tego modelu urządzenia? Bo coś mi się wydaje, że nie.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Porównując ze stroną producenta, chyba ktoś jednak pomylił obrazki :)
      • avatar
       MATT24
       0
       Fajne urządzenie w przystępnej cenie z tego co wiem można do niego stosować tanie zamienniki. Sam mam Canona MP640 i bardzo sobie cenie.