• benchmark.pl
 • E3
 • Obecność CD Projekt RED na E3 2018 potwierdzona - zobaczymy Cyberpunk 2077?
Gry

Obecność CD Projekt RED na E3 2018 potwierdzona - zobaczymy Cyberpunk 2077?

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
23 komentarze Dyskutuj z nami

Bez wątpienia pozytywną informację zdradza oficjalna strona internetowa E3 2018. Na liście ekip mających uczestniczyć w tragach zobaczyć możemy charakterystyczne logo polskiego producenta.

Wprawdzie do startu kolejnej edycji targów E3 pozostaje jeszcze sporo czasu, ale już teraz potwierdzona została jedna z najważniejszych kwestii, przynajmniej dla nas, Polaków.

Nie jest bowiem najemnicą, że najmocniej ściskamy kciuki za produkcje studia CD Projekt RED. Jego przedstawiciele pojawią się na E3 2018, co zdradza oficjalna strona internetowa imprezy. Na liście ekip mających uczestniczyć w tragach zobaczyć możemy charakterystyczne logo polskiego producenta.

CD Projekt RED na E3 2018

I chociaż brakuje wzmianek odnośnie tego co zostanie zaprezentowane, chyba wszyscy mają podobne nadzieje. Tym bardziej, że wcale nie tak dawno pojawiły się sugestie, iż CD Projekt RED zaprezentuje na E3 2018 grę Cyberpunk 2077.

Chciałoby się powiedzieć, najwyższy czas. Zwiastun zapowiadający ten tytuł opublikowany został kilka lat temu, a kolejnych informacji czy materiałów do tej pory nie widzieliśmy (poza szczątkowymi wzmiankami).


Targi E3 2018 zaplanowano na dni 12-14 czerwca 2018 roku.

Źródło: e3expo, Cyberpunk 2077

Komentarze

23
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jak pokażą jakiś gameplay trailer to jeszcze 2-3 lata i premiera.
 • avatar
  Teraz gry głownie powinny iść w dobrą fabułę/dobry gameplay. Ostatnio wyszło tyle gównogierek z mega grafiką, w których produkcje poszły miliony jak nie miliardy dolców i które się zwrócą albo i nie, że produkować kolejnych serii nie ma sensu. No chyba, że producenci nie zrozumieli jeszcze, że w grze namiastka fabuły, super grafika i możliwość zabijania bezmózgich NPC komputerowych jest prostym przepisem na bankructwo. Ileż można jeszcze zrobić gier single player w których zabija się zombie ??
 • avatar
  Czyli prerenderowane filmiki udające gameplay już gotowe.
  -3
 • avatar
  Jeżeli ta gra tak jak piszą ludziska pojawi się za dwa lata to trzeba mieć nadzieję ,że chociaż odrobina pięknej grafiki trójwymiarowej się tam znajdzie bo wystarczy ,że w tym czasie pojawi się PS5 i ich tytuł może tylko fabułą gry cokolwiek osiągnąć.Na chwilę obecną dobrze siedzieć z akcjami CDProjekt ale trzeba obserwować rynek oraz zobaczyć prawdziwy gameplay.
  -5
 • avatar
  Z zaufanego źródła (którego nie mogę wyjawić) wiem że CD Projekt ogłosi kasację Cyberpunka 2077 i ogłosi ze zamiast niego będzie Wiedźmin Battle Royale!
  Swoją decyzję o skasowaniu Cyberpunka będą miały względy ekonomiczne!
  CD Projektowi tak jak innym studiom nie opłaca się już robić gier AAA single player bo te są zbyt drogie w produkcji!
  Wiedźmin Battle Royale zarobi dla CD Projektu znacznie większe pieniądze niż nastawiony na single player Cyberpunk.
  -13
 • avatar
  Patrzac na Duke Nukem Forever, lepiej by bylo gdyby wypuscili jakis Episode 1 a nie tyle lat czekaja.