Gry

CD Projekt RED zaprasza na prezentację, a nawet dwie

przeczytasz w 2 min.

W przyszłym tygodniu powinno pojawić się sporo informacji, a być może i nowych materiałów poświęconych produkcjom dla sympatyków cyberpunkowych klimatów.

CD Projekt RED zaplanował dwie prezentacje

Za pośrednictwem portali społecznościowych poinformowano, iż w najbliższy wtorek o godzinie 17:00 naszego czasu można będzie obejrzeć prezentację poświęconą anime Cyberpunk: Edgerunners oraz czegoś nowego na temat dalszych losów Cyberpunk 2077. Błyskawicznie pojawiły się sugestie, iż w centrum uwagi znajdzie się tu produkcja zmierzająca na Netflix, a wielu graczy wolałoby jednak nieco inny scenariusz.

Nikt nie powinien być jednak zawiedziony, bo wystarczyła chwila i tymi samymi kanałami potwierdzono, że pół godziny później wystartuje druga transmisja. I ta ma być już w całości poświęcona Cyberpunk 2077, a w zasadzie kolejnej aktualizacji zmierzającej na serwery.

Co nowego dostanie Cyberpunk 2077?

Cyberpunk: Edgerunners został już dość dobrze omówiony, pojawiło się też kilka materiałów wideo promujących to anime. Ostatni mogliśmy zobaczyć nie dalej jak klika dni temu. Ten, który dość dobitnie pokazał, iż będzie to produkcja dla dorosłych widzów. Najwidoczniej wśród materiałów promujących jest coś jeszcze.

W temacie Cyberpunk 2077 było natomiast ostatnio dość cicho, chociaż można było trafić na przecieki mówiące o testach kolejnej dużej aktualizacji. I to pewnie o nią tu chodzi, bo twórcy raczej nie robiliby zamieszania wokół małego patcha. Najwięksi optymiści liczą nie tylko na nią, ale również na wieści dotyczące planowanego rozszerzenia fabularnego. Tyle tylko, że jego premiera została przesunięta na przyszły rok, więc prezentacja byłaby miłą niespodzianką.

A tak w ogóle, gracie jeszcze w Cyberpunk 2077? Czy może zrobiliście przerwę w oczekiwaniu na coś nowego?

Źródło: @CyberpunkGame

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  UglierOrlock
  3
  czekam na obiecane dodatki, fabularne dodatki,
  • avatar
   xxx.514
   1
   Czekam, aż CP dostanie wersję GotY. Jakoś nie przemawia do mnie kupowanie gier na raty, choć i tak CDPR wychodzi znacznie lepiej w tym procederze niż pozostali producenci.
   • avatar
    zack24
    1
    Cholerka - już zapominałem, że jest gra CP2077. O właśnie tak dobra, że nie sposób o niej zapomnieć. A póki nie ma jakiegoś nowego epizodu, to nie chce mi się zaglądać na mapę, która świeci pustkami w 2/3 swoich rozmiarów.
    • avatar
     mgkiler
     -1
     a Wiedzmin z Raytracingiem to chyba anulowany...
     • avatar
      danieloslaw1
      -3
      gra juz dawno umarła i zamiast wziac sie za cos nowego to reanimują trupa XD