Gry

CD Projekt RED zawita na E3 2016?

przeczytasz w 1 min.

CD Projekt RED być może pojawi się w Los Angeles. Pytanie tylko, czym polski producent mógłby się pochwalić?

Kolejna edycja targów E3 coraz bliżej. Impreza zaowocuje zapewne wieloma ciekawymi prezentacjami. Jak zawsze wypatrywać będziemy polskich akcentów i pojawiają się szanse na to, że pokusi się o takowe CD Projekt RED.

Marcin Iwiński nie wykluczył w ostatnim wywiadzie, że najbardziej znany w świecie polski producent gier zawita do Los Angeles. Oczywiście w takiej sytuacji na myśl od razu przychodzi Cyberpunk 2077, nad którym prace ruszać mają teraz pełną parą. Tak dobrze jednak nie będzie - na prezentację tego tytułu nie ma co liczyć.

„Może się tak zdarzyć, że pojawimy się na targach E3, że coś pokażemy, ale chcę aby było jasne, że nie będzie to Cyberpunk 2077. Mamy jeszcze wiele do zrobienia przy tym tytule.”

Czego zatem moglibyśmy się spodziewać? Ile osób tyle pomysłów, ale prócz Cyberpunk 2077 nie jest obecnie rozwijany przez CD Projekt RED inny tak duży tytuł. Nie znaczy to jednak, że coś mniejszego nie będzie warte uwagi. Czekamy na rozwój sytuacji.

Źródło: kotaku, attackofthefanboy

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  7
  To napewno beda koszulki z wiedzminem!
  • avatar
   brigthmight
   0
   Pokaza gameplay z gry ktora wyjdzie za 4 lata, przy czym graficznie niewiele bedzie miala wspolnego z ta prezentacja. Chyba ze planuja przez nastepne 4 lata pitolic o wiedzminie.
   • avatar
    Roller Mobster
    -8
    "Czym polski producent mógłby sie pochwalić?" - pewnie zmajstrowali już jakieś rendery udające gameplay :D
    • avatar
     Seeward
     0
     Co pokaza ??
     Krew i Wino i to wszystko.