Gry

CDPROgram zmienia się na lepsze!

przeczytasz w 1 min.

Dzięki programowi lojalnościowemu CDPROgram, klienci CD Projektu, będą mogli pobierać gry z serwisu GOG.com (Good Old Games), wybierając spośród ponad 200 tytułów, wśród których nie brakuje prawdziwych hitów.

CDPROgram to specjalna oferta dla osób, które kupują gry wydane w Polsce przez CD Projekt. Za każdy zakupiony tytuł otrzymujemy pewną ilość punktów, która jest zależna od ceny. Punkty te, nazwane CDPunktami, można później wymieniać na różne starsze gry, poprzez pobranie ich z platformy www.GOG.com. Są one podzielone są na dwie kategorie cenowe - jedne kosztują 150 CDPunktów, a drugie 300.

Na czym polegać będą zmiany, które wdrożone zostaną już 29 kwietnia? Przede wszystkim zwiększona zostanie liczba dostępnych do pobrania gier. Do tej pory można było wybierać spośród 24 produkcji, a teraz otrzymamy możliwość pobrania każdej wybranej z serwisu GOG.com gry, co daje łącznie 210 tytułów, z takimi hitami jak: "Fallout", "Duke Nukem 3D" czy "Heroes of Might & Magic 3" na czele. Niestety, każda z tych gier dostępna jest wyłącznie w języku angielskim.

Najlepszym podsumowaniem będzie wypowiedź na temat zmian w CDPROgramie Huberta Habasa, czyli PR Managera CD Projektu: - Przez ostatnie miesiące otwartej bety CDPROgramu testowaliśmy razem z naszymi użytkownikami mechanizm i nowe założenia CDPROgramu. Chcieliśmy, by był jak najbardziej użyteczny i działał dla każdego i w każdych warunkach. Wsłuchiwaliśmy się również w opinie naszych użytkowników. Poprawialiśmy najważniejsze rzeczy, zwiększyliśmy ilość dostępnych do pobrania tytułów, dodaliśmy mechanizm wyszukiwarki i usprawniliśmy mechanizm pobierania gier. Chcieliśmy, by skupiona wokół CD Projektu społeczność graczy miała realny wpływ na funkcjonowanie CDPROgramu. Dzięki temu możemy dziś zaoferować wszystkim graczom najlepszą ofertę programu lojalnościowego na polskim rynku gier komputerowych.-

Źródło: CD Projekt

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Bardzo ciekawie sie to zapowiada. Z checia kupie "Heroes of Might & Magic 3" ; ) Mam tylko nadzieje, ze płatność będzie bardzo prosta.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   jaki fail hirki były w gazetach za 15 zł falout był w cdaction jeśli dobrze pamiętam .....
   pewnie jeszcze będą tiberiana sprzedawali(do pobrania za free ze strony producenta)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    dobra wlazłem na serwis dość duże nadzieje z nim wiązałem ajk były tylko pierwsze słuchy
    dno totalne
    30 dolców za hirków 1-3 dostałem ich za darmo do premiery
    za UTKA żądają 10 dolcó jak za 57 zł można mieć unreal antologie
    na DVD od unreala pierwszego do chyba 2003
    yhm
    no 40 dolców pewnie by wyszlo za spelforca baldur(nie mają) icewinda(nie mają) i UTKA(wróź za 2 pierwsze części means unreala i kontynuacje chcą 10$ *2 )
    ja za 120 zł kupiłem UTKA antologie sage RPG(pełen icewind pełen baldur i jeszcze coś tam) i sage spelforca(1,2, i 3 dodatki do nich)
    mam płytki ściągać nic nie muszę

    podsumowując drogo drogo drogo za gry które można mieć za kilka zł na dvd z papierową instrukcją lub były w cda
    aha i hirki są złeeeeee
    po 1 hirków nie tykał na szczęście ZŁODZIEJSOFT
    H3 było i jest pod banderą 3DO i NWC (ubi wykupił tylko ich prawa)
    no i widze że nie pójdą niby pod w7 (a pod xp zawsze chodzili)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     program lojalnościowy do zaakceptowania pewnie nic się nie sprzedawało ... ciekawe tylko czy zdążę uzbierać punkty przed utratą ważności / opcje merge post poproszę i już się zamykam/
     • avatar
      Ajus79
      0
      Lubię stare gry, lubię dodatki, jakie dostaję w GOG do każdej zakupionej gry, lubię promocje weekendowe, bo wtedy mogę sprawić sobie coś za pół ceny, lubię gdy dolar nisko stoi i mogę mieć grę za mniej niż gazetę za 15 zł, nigdy nie kupowałem CDA, no i nigdy nie będę malkontencił w tym zakresie.
      Należę do tych zadowolonych.
      • avatar
       _nick_
       0
       Fajnie, teraz coś w końcu zrobię z tymi punktami :)
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Niestety pomimo zapewnień na konferencji, nie są dostępne wszystkie gry. W tej chwili w CDProgram jest 194 a w GOG 211. Jestem rozgoryczony dlatego, że gra którą chciałem kupić za punkty (Outcast) jest wśród tych 17 niedostępnych gier :(
        • avatar
         blackedeyed
         0
         Ostatnio na GOG.com zakupiłem Blood oraz Sanitarium, razem 14$. Gry tanie jak barszcz.
         • avatar
          miedzianek
          0
          'Są one podzielone są'

          Jest to ciekawe jest:D