Karty graficzne

Cena Radeona HD 4770 spada do 89 $

Sebastian Ogłoziński | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Sebastian Ogłoziński
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Minął zaledwie tydzień po premierze HD 4770, a już ATI zdecydowało się obniżyć ceny nowych akceleratorow do 89 $. Aby kupić kartę w takiej cenie należy pobrać ze stony sklepu newegg plik PDF, który musimy wydrukować i wypełnić.

Akcją promocyjną objęte są karty trzech firm - Sapphire, HIS i PowerColor. Na chwilę obcną cena 89 $ nie obowiązuje jeszcze na terenie Europy. Mamy jednak nadzieje, że jak najszybciej to się zmieni.

Głównym konkurentem dla HD 4770 jest GeForce GTS 250, którego cena wynosi średnio 119.99 $. Najtańszy akcelerator graficzny GTS 250, którego cena to 104.99 $ oferuje firma MSI. Warto zaznaczyć, że ta kwota powstała w wyniku obniżki o 30 $.

Źródło: Fudzilla

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Najtanszego GTS250 jakiego znalazlem mam za 487zl, wiec kurcze ladnie te ceny w dol polecialy.. ale to dobrze, dobrze :)
 • avatar
  Szymon331
  Bardzo dobrze dla konsumenta. Mam nadzieję że tak samo będzie z kartami w 35nm procesie.
 • avatar
  spong
  Co z tego jak u nas cena pewnei zbliżona do 500zł będzie...
 • avatar
  torture
  89 * 3,25 = 289,25 PLN

  Żądam takiej ceny! :D
 • avatar
  erte0
  @ firespace760
  Cena 104$ za GF GTS250 od MSI tak samo jak 89$ za Radeona powstała nie w wyniku obniżki a zwrotu!
  Należy w tym celu wypełnić dodatkowe formularze na www.WorldwideRebates.com, wydrukować i wysłać zwykłą pocztą(!) na wskazany adres!! Zwykle dotyczy zakupów dokonanych w określonym czasie. Problem jest taki, że zwykle czekasz na zamówiony produkt trochę dłużej. No i usługa zdaje się nie dotyczy Polski.
  Moim zdaniem opcja dla ludzi cierpliwych i mających dużo wolnego czasu.
 • avatar
  Konto usunięte
  tortue, w polsce nie ma szans na taką cene - niestety, no chyba, że za rok 2 lata - kiedy to już będzie zabytek :/
 • avatar
  Konto usunięte
  Ta karta może stać się największym niewypałem u nas. Nie chodzi tu już o cenę w stosunku do innych kart ale o to, że zasobne amerykusy kupią go za 89 dolców (89 U.S. dollars = 289.74844 Polish zloty) a biedospolakos będzie musiał wydać 450 zł :/
 • avatar
  adderek
  newegg NIE SPRZEDAJE DO POLSKI. Nie ma możliwości wysłania zakupów na teren naszego kraju (wyjątek stanowią placówki wojskowe).
  Radek 4770 ma na Europę chyba sugerowaną cenę detaliczną około 90€ (ale nie mam pewności) - tak więc nie mamy co liczyć na tego radka za 3 stówki w krótkim czasie.