Gry na konsole

Child of Light zmierza na PS Vita, odpowiednią dla siebie konsolę

przeczytasz w 1 min.

Aurora wyląduje na małych ekranach już w lipcu.

Child of Light Vita
- Dokąd lecisz, Auroro? - Na Vitę, nieznajomy.

Child of Light nie jest słabą grą, co to, to nie – wiedzą o tym ci, co grali i ci, co czytali recenzję Marcina. Jej melancholijna, niespieszna rozgrywka sprawia jednak, że zdecydowanie nie jest to produkcja, przy której chce się spędzić długie godziny siedząc przed komputerem czy podłączonym do konsoli telewizorem. Niektóre gry po prostu się do tego nie nadają, a szkoda byłoby zmarnować ich potencjał. Wygląda na to, że studio Ubisoft zdało sobie z tego sprawę, być może nieco za późno, ale jednak zdało. Francuzi zapowiedzieli właśnie, że już w lipcu Child of Light zadebiutuje na przenośnej konsolce PS Vita

Handheldowe Child of Light dostępne na rynku będzie w dwóch wersjach – cyfrowej i klasycznej, pudełkowej. W zestawie obok samej gry znajdziemy dodatkowo bonusowe zadanie, nową postać i kilka nowych elementów do odnalezienia. Płomiennowłosa Aurora wyląduje na PS Vita już 1 lipca bieżącego roku, a sugerowana cena detaliczna została ustalona na 14,99 dolarów. Cóż, to może być jeden z najładniejszych, jeśli nie najładniejszy tytuł, w jaki będziemy mogli zagrać na przenośnej konsoli Sony. Zapowiedzi tej towarzyszył także nowy zwiastun, do którego obejrzenia gorąco zapraszamy:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że gra Child of Light jest aktualnie dostępna w wersjach przeznaczonych na komputery osobiste, jak również konsole Xbox One i 360 oraz PlayStation 4 i 3. Zła wiadomość jest taka, że funkcjonalność cross-play i cross-save nie będzie wspierana.

Źródło: VG247, IGN

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  K.L.F
  3
  Że tak powiem: OK ;D
  • avatar
   TitoBandito01
   2
   Ograłem Child Of Light na PS4 - gra jest wyśmienita i wciąga jak cholera. :)
   • avatar
    b1tzz
    -2
    W Polsce kupi tę grę maksymalnie 10 osób... bo mniej-więcej tyle osób ma konsolę :D