Ciekawostki

Child’s Play na zwiastunie - nawiedzony inteligentny dom

przeczytasz w 1 min.

Już nie laleczka Chucky, lecz robot Buddi jest bohaterem Child’s Play. Dla wielu osób będzie to niedopuszczalna zmiana, ale trzeba przyznać, że sama koncepcja intryguje.

W tym roku do kin powróci marka Child’s Play, ale w ciągu tych kilku dekad doszło w niej (tak jak na świecie) do sporych zmian. Laleczka Chucky ustępuje miejsca robotowi imieniem Buddi z nowymi możliwościami. To robot, który kontroluje inteligentny dom.

Nowe Child’s Play będzie zatem opowieścią o robocie, który miał pomagać domownikom, ale obrócił się przeciwko nim. Jak to taki asystent, Buddi może kontrolować najróżniejsze urządzenia w domu (i w ogrodzie) – termostaty, zamki, drony i kosiarki… co brzmi jak horror technomaniaka. Wizję „nawiedzonego inteligentnego domu” zaprezentuje Lars Klevberg.

Bez wątpienia koncepcja może się podobać, a przede wszystkim: intrygować. Czy jednak zwiastun zapowiada produkcję wybitną? Cóż, sami na niego zerknijcie, a w mig wyrobicie sobie pewnie zdanie na ten temat:

Child’s Play – trailer filmu:

Ciekawostką może być też fakt, że autorem scenariusza jest Tyler Burton Smith (odpowiedzialny wcześniej za opowieści zrealizowane w grach Quantum Break i Sleeping Dogs, a obecnie współpracujący z Davidem Sandbergiem przy Kung Fury 2).

Na koniec informacja najważniejsza: premiera filmu Child’s Play (w Polsce znanego też jako Laleczka) odbędzie się 20 czerwca 2019.

Źródło: Engadget. Foto: MGM/Orion

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  0
  To juz nie to samo. WIdze gunwo jakiego ostatnio sporo na ekranach.
  • avatar
   PITUCH3
   0
   Masło maślane, zastój w produkcjach i gier i filmów :(
   Do banie te narkotyki dzisiaj :P, scenarzyści jacyś bez weny :P