• benchmark.pl
 • Gry
 • CI Games szykuje zapowiedź nowej gry - kontynuacja Lords of The Fallen?
Gry

CI Games szykuje zapowiedź nowej gry - kontynuacja Lords of The Fallen?

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

16 grudnia odbędzie się konferencja, na której przedstawiona zostanie strategia i kierunki rozwoju studia na najbliższe 2 lata.

CI Games konferencja zapowiedź

Polscy producenci gier są ostatnio na fali i bez wątpienia dotyczy to także CI Games. Lada chwila poznamy nowy tytuł szykowany przez twórców wydanego pod koniec października Lords of The Fallen.

Już od prawie miesiąca wiemy, iż CI Games planuje dwie wysokobudżetowe gry. To, o jakich tytułach mowa jest jednak sporą zagadką, ale już wkrótce zostanie ona w połowie rozwiązana. Producent już w przyszłym tygodniu uchyli bowiem rąbka tajemnicy i oficjalnie zapowie jedną z nowych gier.

16 grudnia odbędzie się konferencja, na której "przedstawiona zostanie strategia i kierunki rozwoju studia na najbliższe 2 lata". Już samo to brzmi interesująco, ale dodatkowo "zapowiedziany zostanie nowy tytuł, nad którym pracował będzie zespół CI Games".

Zapowiedzi jakiej gry się doczekamy? Czy może być to już kontynuacja bardzo dobrze przyjętego, ale jednocześnie ciepłego jeszcze Lords of The Fallen? A może jednak Sniper: Ghost Warrior 3, na temat którego ostatnio nic się nie mówi, ale kilka miesięcy temu spekulowało się o pracach nad tym właśnie tytułem. Równie dobrze może być to jednak zupełnie inna gra. Jakie są Wasze typy?

Źródło: CI Games, gamespot

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Fakt że do DS czy DS2 jej daleko,i ze zbyt łatwa,ale nazwać ją kaszanka w żadnym wypadku nie mozna .Powiem nawet że to całkiem udana gra(mam oryginał,przechodzę 2 raz)Zwłaszcza,biorąc pod uwage że to ich,CI,1sza taka gra.Wogóle to wg mnie najlepsza gra tego studia(sniper:GW,nie ma startu do LotF)
  1
 • avatar
  Rebal
  Prawdziwa gra z upadłymi władcami jest myth the fallen lords i jej druga część nie tak jak ta kaszana w którą nie grałem ale wiem ile są warte takie klikanki.
  -13
 • avatar
  rafal12322
  Najpierw niech załatają LOTF bo gra nadal jest niegrywalna na wielu konfiguracjach sprzętowych. Ciągłe crashe, freezy uniemożliwiają jej ukończenie. Szkoda bo czekałem na nią od pierwszych zapowiedzi a mocno się rozczarowałem. Pod względem gameplay gra jest świetna ale optymalizacja niszczy wszystko.
 • avatar
  Kieresz
  mi sie bardziej podoba niz dark souls 2.....