Telefony

Ciąg dalszy problemów z Apple iPhone

przeczytasz w 0 min.

Przynajmniej część osób spośród tych, którzy zakupili urządzenia Apple iPhone skarży się już na martwe strefy ich ekranów, czyli coś co bez dwóch zdań w zasadniczy sposób wpływa na funkcjonalność ich nowego gadżetu.
Jak się okazuje, określone pola ekranu nowego telefonu Apple iPhone z biegiem czasu tracą swoją czułość, co oznacza, że całe urządzenie przestaje prawidłowo działać. Teoretycznie nie powinno to stanowić problemu, szczególnie, że na rynku jest mnóstwo urządzeń wyposażonych w dotykowe ekrany takich jak smartphone’y, czy PDA, które nie przysparzają użytkownikom żadnych kłopotów i działają bez zarzutu nawet po kilku latach.

„Dół ekranu przestał działać zaledwie po 20 dniach użytkowania mojego telefonu. Najpierw posłuszeństwa odmówił sam dół ekranu, przez co nie byłem w stanie nacisnąć spacji na klawiaturze, ani zmienić numer/znak. Później było już tylko gorzej. Po kilku kolejnych dniach, czyli teraz, nie jestem już w stanie nacisnąć żadnego funkcyjnego klawisza,” przelewa na ekran swoje żale jeden z użytkowników i publikuje je na forum wsparcia Apple.

Jak podają raporty, Apple bez żadnych pytań wymienia uszkodzone części. Z drugiej jednak strony Apple słynie przede wszystkim z urządzeń, które nigdy nie sprawiały najmniejszych problemów.


Zamiast klawiatury Apple iPhone został wyposażony w ekran dotykowy. Czegoś takiego świat jeszcze nie widział. Tym bardziej w tak bardzo przenośnych urządzeniach. Oprócz tego, Apple iPhone zaopatrzono w czterozakresowy moduł GSM, EDGE, sieć bezprzewodową 802.11b/g i bezprzewodową technologię Bluetooth 2.0 EDR. W iPhone umieszczono 2 megapiskelowy aparat fotograficzny i aplikację do zarządzania zdjęciami. Jednakże iPhone wcale nie jest mały. Wyposażono go w 3.5 calowy ekran, który sprawia, że urządzenie wygląda trochę jak nadmuchane. Niemniej jednak, w związku z tym, że telefon ten jest raczej cienki, używanie go nie powinno nastręczać problemów. Apple iPhone dostępny jest w dwóch wersjach 4GB i 8GB, które kosztują odpowiednio 499 i 599 dolarów.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login