• benchmark.pl
 • E3
 • Odmieniona rozgrywka w Civilization: Beyond Earth na nowym filmiku
Gry komputerowe

Odmieniona rozgrywka w Civilization: Beyond Earth na nowym filmiku

przeczytasz w 1 min.

W Beyond Earth po raz pierwszy, wraz z naszą cywilizacją, udamy się na podbój kosmosu.

Civiliation: Beyond Earth

Najnowsza odsłona Civilization - Beyond Earth - ma być swego rodzaju odświeżeniem schematu serii. Po raz pierwszy bowiem wraz z naszą cywilizacją będziemy mogli udać się na podbój kosmosu. Twórcy zapowiadają także sporo zmian w samej mechanice rozgrywki. Aby przybliżyć nieco formę zabawy studio Firaxis Games opublikowało 7-minutowy gameplay.

Co możemy zobaczyć na opublikowanym przy okazji targów E3 2014 materiale? Właściwie jest tu wszystkiego po trochu - mamy bowiem zarówno pierwsze kroki na nowej planecie, odkrywanie nowych rejonów i szeroką pojętą eksplorację, jak również to co tygryski lubią najbardziej, a więc samą walkę.

Co można powiedzieć po obejrzeniu tego materiału? Cóż, z pewnością nadal mamy tutaj do czynienia z Civilization. Podstawy serii pozostały niezmienione – i bardzo dobrze. Niemniej od razu zauważymy odświeżenie mechaniki rozgrywki. Najlepiej jednak będzie jeśli ocenicie to sami. Możecie to zrobić oglądając filmik poniżej (gameplay rozpoczyna się w 3:34):

Gra Civilization: Beyond Earth powstaje z myślą o komputerach osobistych. Premiera planowana jest na tegoroczną jesień.

Źródło: GameSpot, Softpedia

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  azghard
  6
  W Civ 5 nie ma co odświeżać - gra jest dobra. A tutaj nowy pomysł i nowe rozwiązania to jest to na co czekam.
  • avatar
   wareczynski
   2
   Dla mnie Civka zawsze się zaczynała od czasów kamienienia i nadal pozostanie. Zdecydowanie był wolał odświeżoną graficznie wersję V niż Alpha Centauri 2014, która powinna być oddzielną grą.
   • avatar
    moorell
    0
    @azghard

    Również i dla mnie Civ5 dalej wygląda nieźle. Zamiast odświeżania graficznego wolałbym solidne AI, umiejące skoordynować atak.

    No i z okazji wyjścia wersji na Linux kupiłem BNW i właśnie lekko w to pocinam... lekko, ha, chyba żadna inna gra nie powoduje u mnie tak silnego syndromu "jeszcze jednej tury"... :)