Akcesoria Mobilne

Elektroniczny różaniec - gadżet papieża Franciszka trafia do sprzedaży (tani nie jest)

przeczytasz w 1 min.

Powstanie elektronicznego różańca zainicjował sam papież Franciszek. Głównym celem jest modlitwa o pokój na świecie, ale sprzęt może również monitorować codzienną aktywność użytkownika.

Elektroniczne gadżety wypełniają każdą sferę naszego życia. Dotyczy to również strefy duchowej - najlepszym tego przykładem jest… elektroniczny różaniec.

ClickToPray eRosary, czyli elektroniczny smart różaniec

Urządzenie wzorowane jest na popularnych opaskach fitnessowych. Główną część stanowi krzyż z elektroniką (w środku znalazł się m.in. 6-osiowy czujnik żyroskopowy do sterowania gestami), a wokół niego znalazło się 10 obsydianowych koralików.

ClickToPray eRosary

eRóżaniec współpracuje z aplikacją ClickToPray, która wspiera wiernych odmawianiu różańca. Rozpoczęcie modlitwy inicjowane jest za pomocą wykonania znaku krzyża – producent przewidział tutaj trzy tryby działania: różaniec standardowy, różaniec kontemplacyjny i różaniec tematyczny.

eRóżaniec nie tylko do modlitwy

ClickToPray eRosary to nie tylko gadżet służący do modlitwy. Producent wprowadził tutaj również funkcje znane z opasek fitnesowych, takie jak liczenie kroków czy ustalanie dziennych celów aktywności fizycznej.

ClickToPray eRosary

Producent deklaruje odporność na pył i wodę (IP67). Wbudowana bateria (15 mAh) pozwala na 4 dni działania urządzenia, a bezprzewodowa stacja ładowania napełni ją w 2,5 godziny.

ClickToPray eRosary to kosztowny gadżet

ClickToPray eRosary

Za projekt ClickToPray eRosary odpowiada firma GadgeTek Inc. (GTI). Urządzenie jest dostępne na naszym rynku w internetowym sklepie Acer Store, ale jego cena nie należy do najniższych – sprzęt został wyceniony na 449 złotych. Jest to cena porównywalna z najlepszymi opaskami fitness.

Źródło: Acer

Warto zobaczyć również:

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  lukaszbik
  5
  Wbudowana bateria (15 mAh) pozwala na 4 dni działania urządzenia, a bezprzewodowa stacja ładowania napełni ją zaledwie w 2,5 godziny.
  Dobre :P
  • avatar
   Kenjiro
   3
   Rotfl... a mierzy liczbę klęknięć? I na które kolano?
   • avatar
    Abigail
    2
    Kolejny sposób wyłudzenia kasy czarnej zarazy...
    • avatar
     malyedgar
     -3
     Hello is it me you lookin for?
     https://sekurak.pl/mozna-bylo-przejmowac-konta-polaczone-z-inteligentnym-rozancem-od-watykanu/
     • avatar
      blebleble
      -4
      Jest sprawa. Miałem wizje. Kontaktował się ze mną reptilianin z planety Nibiru.
      powiedział że nasza planeta będzie zgładzona tylko modlitwa do niego coś z tym zmieni. Dlatego postanowiłem otworzyć sanktuarium do Wniebowzięcia najświętszej istoty Reptilianina. Na to hajs potrzebny. Tak więc podarujcie mi ile możecie nie żądam wiele wystarczy 100 lub 200 zł i będziemy mogli wszyscy się modlić wspólnie a wasze grzechy zostaną odpuszczone. Planeta będzie bezpieczna.