Gry

Codename: Kingdoms - MMO od CryTeka?

przeczytasz w 1 min.

Coraz więcej poszlak wydaje się wskazywać na taki właśnie rozwój wydarzeń.

Kiedy jakiś czas temu MicrosoftCryTek ujawnili, że ci ostatni pracują nad pierwszoosobową strzelanką fantasy, niektórzy kręcili głowami. Kilka szalonych grafik koncepcyjnych, dziwaczna nazwa Codename: Kingdoms oraz brak praktycznie jakichkolwiek konkretów nie przekonał nawet najwierniejszych fanów Crysisa. Wygląda jednak na to, że prace nad C:K postępują, co więcej - gra może być sieciową strzelanką online!

Dowód? Oto dyrektor ds. IT w CryTeku - James Dennett - w swoim CV na serwisie LinkedIn wpisał, że ostatnio zajmował się "projektowaniem, testowaniem i implementacją infrastruktury sieciowej gry MMO." Oczywiście wpis ten został w krótkim czasie usunięty, ale internetowych szpiegów nic nie jest w stanie powstrzymać, a zniknięcie informacje wydaje się tylko potwierdzać podejrzenia - Codename: Kingdoms może być MMOFPSem.

Codename: Kingdoms

Co ciekawe, informacja ta zbiegła się w czasie z rejestracją kilkunastu domen internetowych, które sugerują, że Codename: Kingdoms bynajmniej nie jest tytułem tymczasowym. CryTek zastrzegł bowiem adresy codename-kingdoms.com, codename-kingdoms.net, codenamekingdoms.com oraz wiele innych - podobnych, co wydaje się wskazywać, że będzie to ostateczny tytuł nowego projektu firmy. 

Miejmy nadzieję, że i tym razem możemy spodziewać się fantastycznej grafiki i porządnego kodu sieciowego, a na Codename: Kingdoms na pewno będziemy mieć oko.

Więcej ze strefy gier:

Źródło: Blue's News

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  gra już tak się nie nazywa przecież na targach E3 pokazano jej prawdziwą nazwę czyli "Ryse" więc prosze o poprawkę bo o nazwie Codename: Kingdoms nie majuz takiej gry. oto dowód http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15155
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   I nie będzie to ani MMO ani tym bardziej FPS...
   • avatar
    xfire25
    0
    kiedyś była taka gierka codename kingdoms ale to stare dzieje
    • avatar
     neo937
     0
     To ma być gra na kinecta i bardziej przypomina Dark Messiah niż jakiegokolwiek FPSa...
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Jeszcze nie widziałem dobrego MMOFPS'a i wątpie żeby to nim było.
      Dla mnie tych 2 gatunków nie da się połączyć.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       tak jak mowi Amadi222 Codename: Kingdoms = Ryse. jest to zwykla nawalanka na szynach na kinekta.