Komputery

Commodore 64 zmartwychwstał z ZPC-GX31, wszystkomającym PC

przeczytasz w 0 min.

Apple iMac stał się przykładem dla wszystkich tych, którzy nie chcą być skazani na komputer upchnięty w wielką obudowę typu tower. Całe trzewia komputera umieszczono w jednej obudowie wraz z monitorem LCD. Producent nowego komputera ZPC-GX31 przyjął nieco inną formę i strategię, wpakowując wszystkie komponenty w rozrośniętą obudowę klawiatury.

Już podejrzewamy co myślicie. Znowu na rynek trafia Commodore 64 albo Amiga. Tak naprawdę to wcale bardzo się nie mylicie ponieważ ten zestaw rzeczywiście zawiera wszystko to co normalny komputer, tyle tylko, że w obudowie przypominającej kultowe C64. Obudowa klawiatury jest nieco grubsza niż tradycyjnej klawiatury, ale poza tym jej wymiary są niewiele większe.


Wewnątrz znajduje się procesor Intel Core 2 Quad, 4GB pamięci DDR taktowanej z częstotliwością 667 MHz, 1GBitowa karta Ethernet, wyjście DVI, cztery porty USB, napęd optyczny, karta grafiki Intela, dysk twardy SATA i kilka wiatraczków, których zadaniem jest chłodzenie tego kompaktowego peceta. Ceny zaczynają się od 699 dolarów a kończą na 1099, z tym, że najdroższy model sprzedawany jest z 19 calowym monitorem i Windowsem XP.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login