Tablety

Computex: tablet Asus Eee Pad MeMO - 3D bez okularów

przeczytasz w 1 min.

Firma Asus zaprezentowała swój nowy tablet Eee Pad MeMO. Urządzenie to wyposażone zostało w ekran, wyświetlający obraz 3D bez konieczności zakładania specjalnych okularów.

Tablet zaprezentowany został podczas targów Computex 2011 i według zapowiedzi może być naprawdę bardzo ciekawą pozycją. Poza wspomnianym już trójwymiarowym obrazem bowiem, urządzenie ma być także bardzo wydajne. Niestety, producenci nie podali jeszcze szczegółowej specyfikacji MeMO, przez co wciąż możemy się jedynie domyślać, jakie parametry firma nam zaoferuje.
 

Tablet Asus Eee Pad MeMO 3D
 

Tablet Asus Eee Pad MeMO 3D wyposażony został w 7-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Systemem operacyjnym zaś, z jakim do sklepów trafi ten tablet będzie Android Honeycomb. Wydaje się to bardzo dobrym rozwiązaniem, bowiem system ten spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i dostaje niezłe recenzje.

Dodatkowo, do samego tabletu firma Asus dodawać będzie zestaw słuchawkowy MeMIC, który z urządzeniem łączyć będzie się za pomocą Bluetooth. Bez wątpienia jest to bardzo ciekawy pomysł, który może spotkać się z miłym odbiorem. Poza tym, Asus zapewnia, że urządzeniem sterować będzie można także za pomocą rysika, co także wydaje się być bardzo dobrym rozwiązaniem.

Poniżej zamieszczamy małą galerię tabletu Asus Eee Pad MeMO 3D:
 

Tablet Asus Eee Pad MeMO 3D

Tablet Asus Eee Pad MeMO 3D

Tablet Asus Eee Pad MeMO 3D

Tablet Asus Eee Pad MeMO 3D
 

Więcej o targach Computex 2011:

Źródło: engadget

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  3D bez okularów ciekawie, zabawka niezła ale dla ludzi którzy nie mają co robić z pieniędzmi albo po prostu jest im coś takiego w pracy potrzebne. Innych powodów zakupienia takiego sprzętu nie widzę.
  • avatar
   Nalovp
   0
   Dla przyjemności się kupuje takie pierdoły jakby kto zarabiał z 15K.