Gry

Control na nowych materiałach z E3 2019

przeczytasz w 1 min.

Control zapowiada się na nie lada gratkę dla sympatyków klimatów science fiction, a także walki, w której można korzystać nie tylko z broni, ale również nadnaturalnych umiejętności.

Wśród gier promowanych na E3 2019 pojawiają się również te, na których premierę nie powinniśmy długo czekać. Jeden z przykładów to Control rozwijany przez Remendy Entertinament.

Jeśli plany nie ulegną już zmianie, to zabawę przy tym tytule można będzie rozpocząć już 27 sierpnia. Nastawiać mogą się na to posiadacze PC oraz PlayStation 4 i Xbox One. W przypadku wersji PC (przez rok dostępnej tylko w Epic Games Store) można spodziewać się wsparcia ray tracingu, nic dziwnego zatem, iż jeden ze zwiastunów przypomina o tym, iż warto będzie bawić się na sprzęcie korzystającym z karty graficznej GeForce RTX.


Na obszerniejszy materiał możemy rzucić okiem między innymi dzięki redakcji GameSpot. Pozawala on przyjrzeć się fragmentom rozgrywki, w tym eksploracji oryginalnie prezentujących się lokacji bez wątpienia dobrze wpisujących się w klimat science fiction oraz walce, w której bohatera wykorzystuje nie tylko broń, ale również specjalne umiejętności (w szczegółach omawiano je już wcześniej).


Źródło: NVIDIA GeForce, GameSpot Gameplay

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  LukisNysa
  1
  Ten 2 filmik co jest nie tak z jej szczęką ? WTF Oo
  • avatar
   Bywalec2
   0
   Za dużo ganiania i gadania za mało strzelania (akcji).
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    I znów wszystko nienaturalnie wypolerowane i świecące żeby nVidia sztucznie mogła się pochwalić swoją implementacją RT - w promocyjnej cenie nerki.

    (ich RT to składowa bibliotek DX12 Microsoftu, żywcem wycięta i przerobiona na zamkniętą technologę własnościową).

    Sama gra może być dość oryginalna, lecz poproszę detale High bez sztucznych luster na każdej powierzchni a za to z wysokim FPS.