Gry na konsole

Control wypiękniał na nowej generacji konsol. Od dziś można to sprawdzać

przeczytasz w 1 min.

Control doczekał się pełnego debiutu na konsolach nowej generacji. Wydanie Ultimate Edition to nie tylko podstawowa wersja gry z dodatkami, ale też usprawnienia graficzne.

Dziś premiera Control Ultimate Edition na PS5 i Xbox Series X/S

Podobnie jak styczeń, luty nie będzie miesiącem obfitującym w mnóstwo gorących premier. Control Ultimate Edition to jedna z najciekawszych pozycji na ten miesiąc, debiut ma miejsce właśnie dziś. Kupujący otrzymają tutaj nie tylko podstawową wersję gry, ale też przygotowane od niej dodatki fabularne Fundament oraz WAŚ i aktualizacje, a wszystko to z usprawnieniami graficznymi pod kątem większej wydajności konsol PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

Czy właściciele Control mogą liczyć na darmową aktualizację? Tak, ale tylko ci, którzy kupili grę w edycji Ultimate. Jeśli chodzi o kwestie techniczne to przygotowano tutaj dwa tryby - Performance Mode pozwalający na rozgrywkę w 60 fps oraz Graphics Mode z limitem 30 fps, ale też lepszą grafika, w tym wsparciem ray-tracingu, który do tej pory można było spotkać wersji PC.

Control Ultimate Edition w PlayStation Plus na luty

Niektórzy z zainteresowanych tym tytułem są w naprawdę dobrej sytuacji, bo nie będą musieli za niego płacić. I chodzi tutaj nie tylko o wyżej wymienionych posiadaczy edycji Ultimate. Warto przypomnieć, że Control Ultimate Edition jest jedną z gier, jakie przygotowano dla abonentów programu PlayStation Plus na luty.

Źródło: Xbox, IGN, Digital Foundry

Warto zobaczyć również:

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  0
  Jaki wysyp nowych gier i ulepszeń, po premierze nowych konsol :D

  Nie, konsole wcale nie hamowały rozwoju gier i grafiki, wcaale :D
  • avatar
   Konto usunięte
   -1
   W końcu konsolowcy mogą pograć w jakość zbliżonej do PC ^^
   • avatar
    greghostor
    0
    Ja nie widzę żadnej różnicy, po co przepłacać.
    • avatar
     Ziomboy451
     0
     Jedyną gra gdzie tak wcześnie zaimplementowali dobry Ray tracing
     • avatar
      szymcio30
      0
      Względem PC to rozdzielczość 1440P oraz mix ustawień średnich i niskich z wyłączonym MSAA. Jedynie sytuacje poprawia RT, ale wtedy mamy 30 fps wiec d..y nie urywa. Nie przeczę bo konsole to teraz najtańszy sposób na granie, ale po wielkich zapowiedziach mocy PS5 nic wielkiego nie zostało