Gry

Cooler Master na PGA pokaże jak powstają gry i co można zrobić z pecetem

przeczytasz w 1 min.

Strefa tego producenta zapowiada się naprawdę nieźle. Jakie konkretnie atrakcje zostały przygotowane dla odwiedzających?

Na tegoroczną edycję Poznań Game Arena wybierają się najwięksi wydawcy gier, ale też najpopularniejsi producenci sprzętu. Wśród nich znajduje się Cooler Master, który przygotowuje na tę okazję coś wyjątkowego.

W strefie Cooler Master na PGA nie będzie brakować atrakcji. Jedną z ciekawiej się zapowiadających jest stworzenie na oczach publiczności gry 3D przez Pawła Homenko. Dzięki temu każdy będzie mógł zobaczyć, jak powstaje gra i na czym cały ten proces polega.

Kolejnymi gośćmi specjalnymi będą członkowie ekipy Spice Gear, którzy zaprezentują swojego nowego robota. Z kolei Malik (Łukasz Płonka) pojawi się na PGA, aby porobić nieco zdjęć i obrobić je na maszynie CM, po czym przedstawić publiczności efekty swojej pracy.

Firma Cooler Master kładzie ostatnio spory nacisk na modding, czyli poprawianie estetyki komputerów. Strefę tego producenta odwiedzi więc Alex „Gaijin” Snopek, który wykona projekt, wykorzystując obudowę MasterCase 5 Pro oraz podzespoły Cooler Master i MSI.

Do Poznania przyjedzie także gość zza granicy. Le Funky to portugalski grafik, który – jak mówi Cooler Master – „ostatnimi czasy zwykł malować na każdym dostarczonym przez producenta sprzęcie”. 

To oczywiście jeszcze nie wszystkie przygotowane przez Cooler Master atrakcje. Wszystkie je będzie można oglądać podczas PGA 2016 na terenie MTP w Poznaniu w dniach 21-23 października. Nie macie biletów? Spróbujcie szczęścia w naszym konkursie!

Źródło: PGA, Cooler Master

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!