Chłodzenie

Cooler Master przedłuża gwarancję na chłodzenia Nepton do 5 lat

przeczytasz w 1 min.

Producent zrobił miły gest w stronę swoich klientów i przedłużył gwarancję na swoje topowe zestawy chłodzenia cieczą.

Cooler Master Nepton 280L - boska (po)moc w chłodzeniu procesora | zdjęcie 1

Jakiś czas temu w ofercie firmy Cooler Master pojawiły się kompaktowe zestawy chłodzenia cieczą z serii Nepton, które zaliczają się do jednych z najwydajniejszych tego typu konstrukcji na rynku. Producent postanowił zrobić miły prezent swoim klientom i przedłużył ich okres gwarancyjny.

Dotychczas udzielana na nie gwarancja trwała 2 lata, natomiast od teraz trwa ona już 5 lat (licząc od daty zakupu) i jest realizowana przez regionalne punkty serwisowe w kilku miejscach na świecie. Trzeba przyznać, że jest to miły gest ze strony producenta, który na pewno zwiększy konkurencyjność zestawów i w efekcie przyciągnie kolejnych klientów.

Nepton 140XL został wyposażony w chłodnicę typu 140 mm i dwa wentylatory JetFlo 140, natomiast Nepton 280L już w chłodnicę 240 mm i dwa wentylatory JetFlo 140. W obydwóch przypadkach zastosowano również miedziany blok wodny ze zintegrowaną pompką.

Mniejszy model Nepton 140XL został wyceniony na 359 złotych, a większy Nepton 280L na 439 złotych – przy okazji zachęcamy również do zapoznania się z jego recenzją.

Źródło: Cooler Master, TechPowerUp

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Varso
    0
    +3 lata do gwarancji +30% do ceny ;)