Audio

Uniwersalne słuchawki Creative Hitz MA2600 do muzyki i rozmów

przeczytasz w 1 min.

W ofercie firmy Creative pojawiły się zupełnie słuchawki, które dobrze sprawdzić mają się zarówno przy słuchaniu muzyki, jak i innych działaniach.

Creative Hitz MA2600 słuchawki wygląd

W ofercie firmy Creative pojawiły się zupełnie nowe słuchawki, które dobrze sprawdzić mają się zarówno przy słuchaniu muzyki, jak i innych działaniach, jak na przykład prowadzenie rozmów głosowych. Mowa tu o uniwersalnym modelu Hitz MA2600, który właśnie oficjalnie pojawił się na rynku.

Creative Hitz MA2600 to słuchawki, które – zgodnie z zapowiedzią producenta – są bardzo lekkie i wykonane z odpowiednich materiałów, dzięki czemu cechować mają się dużą ergonomią i być dostosowane nawet do bardzo długich odsłuchów. Jednocześnie zapewniać mają wysoką jakość dźwięku niezależnie od zastosowania.

Podstawą słuchawek Creative Hitz MA2600 są 40-milimterowe przetworniki neodymowe. Producent zapewnia też, że dzięki nowym rozwiązaniom dźwięk jest wyrazisty, a bas – mocny i dynamiczny. Wbudowany mikrofon z regulatorem głośności zapewniać ma natomiast czysty dźwięk. Całości dopełnia z kolei płaski przewód, mający zabezpieczać przed jego plątaniem się.

Słuchawki są już dostępne na rynku, a ich sugerowana cena detaliczna wynosi 289 złotych. Chętni mogą wybierać spośród dwóch wersji kolorystycznych – białej i czarnej.

Źródło: Creative

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Jubno
    0
    Jak będą dobre jak CAL! to czemu nie...