Gry

Crossout - 3 miliony graczy w 4 tygodnie

przeczytasz w 1 min.

Wieloosobowe starcia piekielnie groźnego żelastwa w postapokaliptycznym świecie przyciągają miliony graczy. Twórcy Crossout mogą odtrąbić sukces.

W Crossout ekipom Targem Games i Gaijin Entertainment (a więc twórcom popularnego War Thunder) udało się tchnąć nowe życie w gatunek MMO, a może należałoby napisać: wojennych gier sieciowych. Zamysł był niezły, wykonanie (jak możecie dowiedzieć się z naszych pierwszych wrażeń) też nie pozostawia wiele do życzenia, więc nie ma się co dziwić, że udało się osiągnąć niemały sukces.

Mija miesiąc od momentu, w którym postapokaliptyczny świat gry Crossout stanął przed graczami otworem i okazuje się, że chętnie korzystają oni z tej możliwości. W ciągu czterech tygodni swoich sił w bojach wymyślnych maszyn na kółkach spróbowało już wielu graczy, a dokładnie – 3 miliony.

Liczba ta zawiera graczy z każdej z platform docelowych, a tymi są – przypomnijmy – komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4Xbox One. Łącznie spędzili oni przy Crossout „miliony godzin” – walcząc, ścigając się, tworząc i rozbudowując wehikuły. 

Crossout gra screen auta

„Poświęciliśmy mnóstwo czasu, energii oraz wyrzeczeń tworząc Crossout. Pragniemy by stał się unikalnym produktem. To wręcz niesamowite, że udało się nam osiągnąć tak wielki sukces w tak krótkim czasie. Cały czas rozwijamy się i mamy nowe pomysły na rozbudowę tytułu. Gra jest ciągle aktualizowana i udoskonalana” – mówi Stanisław Skorb ze studia Targem Games.

Jakoby na potwierdzenie tego, że nie są to słowa niepodparte faktami, Skorb zapowiedział, że już w przyszłym tygodniu w Crossout pojawią się nowe nacje, części do pojazdów i zupełnie świeże tryby rozgrywki.

Źródło: Gaijin Entertainment, Galaktus

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Finear
  1
  dobrze że gajin tylko wydaje tą gre
  jest szansa że nie zepsuja jej jak WT
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Grałem przez tydzień i wieje nudą - 1 lub 2 taktyki na mapę i jak zaczynasz grać to przez kilka pierwszych godzin pełna frustracja: masz swojego złomka z jednym karabinem maszynowym i spotykasz gości z armatami, którzy mogą cię roznieść na 2 strzały. Typowy sealclubbing. Mocno frustrujące.

   Dla mnie nuda.