Gry komputerowe

Przygoda w tawernie szybciutko się zwróciła (a jeśli się pospieszycie, to zaoszczędzicie)

przeczytasz w 2 min.

Polskie Crossroads Inn pozwala nam wcielić się we właściciela tawerny w fantastycznej krainie zwanej Delcrys. Okazuje się, że takie zaproszenie zdecydowało się przyjąć wielu z nas.

Minął tydzień i Crossroads Inn już na siebie zarobiło

Gra Crossroads Inn zadebiutowała 23 października i wystarczył tydzień, by zwróciły się wszystkie inwestycje związane z jej produkcją (a – jeśli jesteście ciekawi – to wyniosły one niespełna 850 tysięcy złotych). To olbrzymi sukces studia Kraken Unleashed i Klabatera, który wprowadził ten tytuł na rynek.

Polski miks symulatora i erpega już od samego początku zresztą cieszył się sporym zainteresowaniem. Po kilku godzinach od oficjalnej premiery Crossroads Inn trafiło na trzecie miejsce najlepiej sprzedających się gier na Steamie, a w pewnym momencie równocześnie bawiło się przy tej produkcji ponad 1100 osób. Wynik robi tym większe wrażenie, że nie dość, że mówimy o indyku, to jeszcze o tak specyficznym.

Gorsza wiadomość jest taka, że nie wszyscy spośród tych, którzy kupili Crossroads Inn, są z tego faktu zadowoleni. Gra zbiera mieszane recenzje na Steamie i wynika to przede wszystkim z jednego powodu. Chodzi o to, że niestety nie jest to najbardziej dopracowany produkt – często występują mniejsze lub większe błędy, które odbierają radość z rozgrywki. Szczególnie na początku tak było, ale twórcy niemal codziennie wypuszczają łatki, które zmieniają ten stan rzeczy. Aktualnie jest już pod tym względem naprawdę nieźle. 

Ostatnie godziny promocji na Steamie - zgarnij Crossroads Inn z 10-procentowym rabatem

Jeśli więc chcecie dać szansę tej grze – a pomijając (coraz rzadsze) błędy, wygląda na to, że zdecydowanie warto jej ją dać – to proponujemy, byście już teraz zajrzeli na Steama i dokonali zakupu. Dlaczego? Ponieważ tylko do 1 listopada, do godziny 18.00 zaoszczędzicie w ten sposób 10 proc., płacąc 71,99 zł. 

Przypomnijmy na koniec, że w Crossroads Inn możemy rozegrać kampanię fabularną albo bawić się bez ograniczeń w trybie „piaskownicy”. W obu przypadkach nasze zadanie polega na prowadzeniu karczmy, jej rozbudowie i zarządzaniu swoim (coraz większym) biznesem. Jesteście zainteresowani? A może pierwsze chwile z grą macie już za sobą? Dajcie znać!

Źródło: Klabater

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Qazzy
  1
  72 zł za jakiegoś indyka? I to niby w promocji? Chyba kogoś pogięło.
  • avatar
   Pixel
   0
   Szkoda że nie 480p.