Gry

Dark Souls 3 dostanie dwa „epickie” rozszerzenia

przeczytasz w 1 min.

Do premiery Dark Souls 3 jeszcze trochę czasu, ale już teraz dowiedzieliśmy się, że twórcy szykują dodatkową zawartość.

Dark Souls 3

Trudno już wskazać grę, która po premierze nie otrzymałaby chociażby jednego rozszerzenia. Dowiedzieliśmy się już, że z pewnością nie będzie nią również Dark Souls 3.

Najpierw pojawiły się w tej sprawie nieoficjalne doniesienia, teraz wszystko jest już potwierdzone. Dark Souls 3 otrzyma Przepustkę Sezonową, w składzie której znaleźć mają się dwa „epickie” rozszerzenia.

Cena? Na Steam wynosi 24,99 euro. Przepustka Sezonowa znajdzie się też w Dark Souls 3: Deluxe Edition, które na tej samej platformie kosztuje 84,98 euro. Każdy z dodatków można będzie zapewne nabyć także osobno.

Czego możemy oczekiwać? Szczegółów niestety brakuje. Niemniej owe „epickie” rozszerzenia przynieść mają nowe mapy, bossów, przeciwników, bronie i pancerze. Miejmy nadzieję, że także dodatkowe historie.

„Rozszerz grę DARK SOULS III o przepustkę sezonową i zyskaj dostęp do 2 epickich pakietów DLC w niższej cenie. Czekają na ciebie nowe mapy, bossowie, wrogowie i dodatkowa broń oraz pancerze. Jeszcze raz przygotuj się do walki i przywitaj mrok!”

Premiera Dark Souls 3 odbędzie się już w kwietniu. Gra pojawić ma się na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. Omawiane wyżej dodatki publikowane będą zapewne w późniejszym czasie.

Źródło: wccftech, Steam

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  theBeoWulfIV
  11
  Gra nie wyszła, a już mówią jakie to dodatki będą cudowne.
  • avatar
   bhaal1982
   4
   Eh pamiętam te dobre czasy jak gry na PC były za 100 pln bez żadnego season passa i innych płatnych bajerów...
   • avatar
    SoulRak3r
    3
    w Dark Souls to już tradycja. W 1 części było DLC z nowym obszarem i bosami, w 2 części były 3 dodatki. W 3 części też muszą być, a najdziwniejsze i jednocześnie najfajniejsze jest to że prawdziwym fanom Soulsów to nie przeszkadza - bo nigdy dość Soulsów. Każda dodatkowa zawartość mile widziana.
    Jedyne złe słowa jakie muszę powiedzieć o From Software są związane z drugą częścią gry. Zapowiedzieli piękną grafikę a wydali coś zupełnie innego. Później po wydaniu gry z 3 dodatkami wydali kolejną wersję Scholar of the first sin zawierającą wszystkie DLC, drobne zmiany i poprawę grafiki (grafika tylko dla PC i nowych konsol) ale najgorsze było to że nowa wersja nie była kompatybilna ze starą i chodziła na osobnych serwerach. Gracze którzy kupili podstawkę i 3 DLC (i wydali dość sporo) musieli kupić jeszcze raz to samo (lub upgrade) by zagrać w odświeżoną wersję lub bawić się z przyjaciółmi, którzy kupili grę później. Moim zdaniem oszustwo graczy. Ruch ten był między innymi spowodowany przeskokiem gry ze starej generacji konsol na nowe ale i tak było to bardzo nieuczciwe, gra powinna się upgradować do nowej wersji za darmo, nie powinno się zmuszać ludzi do płacenia 2x za to samo - mój znajomy kupił DS2 a ja 3 miesiące później DS2 Schoolar... i nie mogliśmy razem grać.
    Mam nadzieję że w 3 części tak nie zrobią i gracze którzy kupią podstawkę + 2 dodatki będą cały czas na tych samych serwerach jak Ci którzy kupią po jakimś czasie wersję kompletną.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     0 informacji o dodatku do najlepszej gry RPG ostatnich lat - Pillars Of Eternity.
     • avatar
      piotreeek
      -9
      Dark Souls 3 w maksymalnej jakości na PC, a na PS4 ochłap graficzny :DDDDD