Gry

Dauntless - sieciowe RPG akcji za darmo

przeczytasz w 1 min.

Dauntless to fabularna gra akcji przeznaczona do zabawy z innymi. Oficjalnie jest już dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

BioWare, Capcom, Blizzard i Riot Games to niektóre spośród firm, które wcześniej zatrudniały developerów, działających teraz pod banderą Phoenix Labs. Oficjalnie udostępnili oni już swoje pierwsze dzieło. Jego tytuł to Dauntless.

Dauntless to dostępna za darmo, fabularna gra akcji osadzona w fantastycznym, ciągle zmieniającym się świecie pełnym latających wysp, w którym trwa walka pomiędzy ludźmi a (pożerającymi otoczenie) Behemotami. Wcielamy się w Pogromców organizujących łowy na wspomnianych antagonistów.

Dauntless screen 1

„Wspólnie z milionami graczy szlifuj swoje umiejętności podczas wymagających bitew w trybie współpracy, twórz potężne bronie i pancerze i przejdź do historii jako Pogromca z Ramsgate” – czytamy w oficjalnym opisie gry.

Dostępna w wersjach przeznaczonych na pecety (przez Epic Games Store) oraz konsole Xbox One i PlayStation 4 gra Dauntless przypomina trochę Monster Huntera. Jest jednak darmowa, a do tego oferuje croos-play i cross-progression. Innymi słowy: platforma nie ma znaczenia.

Dauntless screen 2

Gra Dauntless jest oficjalnie dostępna i zabawę można rozpocząć w każdej chwili, nie wydając ani złotówki. Twórcy z Phoenix Labs zapowiadają ponadto, że możemy liczyć na regularne aktualizacje i wydarzenia sezonowe, dzięki którym tytuł ten ma się nam nie znudzić zbyt szybko.

Dauntless screen 3

Pierwsze opinie są jak najbardziej pozytywne, ale jeśli potrzebujecie dodatkowej zachęty, to zerknijcie na (znajdujący się poniżej) zwiastun premierowy, krótko i przystępnie podsumowujący to, czym jest i co ma do zaoferowania gra Dauntless.

Dauntless – trailer premierowy gry:

Źródło: Phoenix Labs, Epic Games

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Skaza
  1

  Dostępne wyłącznie na Epic Games Store?

  Dziękuję, nie skorzystam.

  • avatar
   Dudi4Fr
   -1
   Przestałem czytać na "Epic Games Store" a szkoda nawet fajnie się zapowiadało.