Gry

Dead Space pojawi się wcześniej

przeczytasz w 1 min.

Najnowszy survival horror ze stajni Electronic Arts - Dead Space mogący nieźle namieszać w tym dość oklepanym już gatunku, pojawi się troche wcześniej niż zapowiadano, bo już 21 października tego roku. Niestety, informacja ta  dotyczyć ma jedynie rynku amerykańskiego, co potwierdził koncern EA. Premiera wersji europejskiej nadal przewidziana jest na dzień 31 października.

Celem przypomnienia - Dead Space to nietypowy surival horror, którego akcja ma rozgrywać się na  pokładzie statku kosmicznego w dość odległej przyszłości. Nasz bohater, inżynier Isaac Clark dostaje zadanie zbadania statku górniczego wysyłającego sygnał wzywający pomocy. Na miejscu okazuje się, że cała załoga została wymordowana. Przeczesując kolejne pomieszczenia odkrywamy straszliwą prawdę o tym co zdarzylo się na statku i kto za tym stoi.

 

Jeśli chcecie wiedzieć co czeka nas podczas rozgrywki możecie obejrzeć nowy zwiastun filmowy, który właśnie pojawił się w sieci. Uprzedzamy jednak, że wycinek akcji gry zaprezentowny we wspomnianym  filmiku na pewno nie nadaje się dla ludzi o słabych nerwach. Wszystkich pozostałych zapraszamy do jego obejrzenia. Uwaga! Film zawiera naprawdę drastyczne sceny! Czujcie się ostrzeżeni.

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Siderion
    0
    "Dead Space to nietypowy surival horror" - dlaczego nietypowy ?