Gry PlayStation 4

Opóźnień nie będzie - Death Stranding gotowe na debiut

przeczytasz w 1 min.

Wykorzystując swoje konto na Twitterze, ekipa Kojima Productions oficjalnie ogłosiła zakończenie prac nad grą Death Stranding. Ta ukaże się więc na rynku zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami.

Death Stranding w złocie

Jedna z najbardziej intrygujących produkcji na horyzoncie – Death Stranding – osiągnęła złoty status. Oznacza to, że wszelkie prace zostały zakończone i lada chwila wystartuje proces tłoczenia płyt z grą. Te trafią następnie do pudełek, które wylądują na półkach sklepowych bez opóźnień – 8 listopada 2019 roku.

Intensywne prace nad Death Stranding trwały około 3 lat i w listopadzie wreszcie przekonamy się o tym, jak smakowity będzie ich owoc. To pierwsza gra Hideo Kojimy od czasu jego rozstania się z Konami i zarazem pierwsza reprezentantka nowego gatunku, określanego przez autora jako „Strand”. 

Strand - nowy gatunek gier

Częściową odpowiedź na pytanie o to, co to tak właściwie oznacza, otrzymaliśmy podczas targów Tokio Game Show 2019. W trakcie tej imprezy światło dzienne ujrzał 49-minutowy gameplay, zapewniający solidne spojrzenie na rozgrywkę w Death Stranding. Tak naprawdę jednak, aby zrozumieć, będziemy musieli po prostu sami zagrać. Przypomnijmy na koniec, że taką możliwość będą mieć wyłącznie posiadacze konsol PlayStation 4.

Na koniec przypomnijmy sobie jeden z ostatnich zwiastunów:

Źródło: Dual Shockers, Gematsu, Kojima Productions

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Radical
    3
    Kojima - jeden z niewielu twórców który wymyśla nowe rzeczy w grach a nie klepie w kółko ten sam schemat jak Ubisoft. Trzymam kciuki żeby Death Stranding też mu wypaliło.