• benchmark.pl
 • E3
 • Death Stranding na nowym zwiastunie z fragmentami rozgrywki
Gry PlayStation 4

Death Stranding na nowym zwiastunie z fragmentami rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Tajemnica pozostaje nieodkryta. Otrzymaliśmy kolejny kilkuminutowy zwiastun, a o Death Stranding wciąż wiemy tyle, co nic. Zupełnie nie przeszkadza to jednak w określaniu tej gry jedną z najbardziej intrygujących na horyzoncie.

Najbardziej ambitna, najbardziej poważna, a zarazem najbardziej pokręcona gra, jaką do portfolio będzie mógł wpisać Hideo Kojima. Death Stranding to produkcja niezwykle intrygująca – z każdym zwiastunem coraz bardziej. Kolejny materiał został zaprezentowany podczas E3 2018, na konferencji Sony.

Choć gra Death Stranding została pokazana już na kilku zwiastunach, wciąż jest ona jedną wielką tajemnicą. Nowy materiał również niewiele wyjaśnia, a nawet przeciwnie: każe zadawać kolejne pytania. Być może to właśnie sprawia, że ten tytuł tak przyciąga ...a może jest to zasługa samego Kojimy?

Jakakolwiek nie byłaby odpowiedź na to pytanie, zwiastun Death Stranding z E3 2018 jest jednym z tych, które zobaczyć absolutnie trzeba. Z jednej strony dla samej jego atmosfery, z drugiej dlatego, że można rzucić okiem na fragmenty rozgrywki. Trwa osiem minut, zatem nie ma co tego przeciągać… 

Death Stranding – zwiastun gry z E3 2018:

Data premiery, tak jak wszystkie inne szczegóły na temat dzieła Kojima Productions, jest nieznana. Właściwie jedyne, co wiemy na pewno, to że gra Death Stranding zmierza na PlayStation 4.

Źródło: PlayStation

Komentarze

26
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Makkk
  8
  Na początku pomyślałem, że to symulator plecaka.
  Potem, że to jednak symulator ciąży.

  Teraz nie wiem co to jest. Nie wiem też co bierze Hideo, ale jego wizja póki co przekonuje mnie i z ciekawości zagrałbym ;D
  • avatar
   Lara-Croft
   3
   Oprawa graficzna nie z tej ziemi, ale to akurat nie dziwota zważywszy na engine.
   • avatar
    taki_jeden
    0
    No nie wiem jak wy, ale ja w grę to chciałbym pograć, a nie oglądać. Śmieją się niektórzy, że ktoś gra w gry na youtubie albo na streamie, ale prawda jest taka, że w wielu z tych konsolowych to żadna różnica, kto trzyma "strzałkę do przodu". To ciężko nazwać grą.

    Na przykład Quantum Break mnie znudził miałką rozgrywką po paru potyczkach z wrogami na tych małych arenkach. Wolałem już obejrzeć przerywniki filmowe na youtubie żeby poznać fabułę niż silić się na czerpanie jakiejkolwiek przyjemności z tandetnej interaktywności, która w dużej mierze głównie wybija z klimatu i opowieści.
    • avatar
     xbk123
     0
     Ta nie z tej ziemi oprawa to tak naprawdę poziom trochę niżej niż sw battlefront 1. Tylko tam dodatkowo dzieje się masa rzeczy co obciąża sprzęt, a tu jest tylko jedna postać jak w demie ue4 kite.
     • avatar
      PSEkskluzyw
      -1
      Nie dziwne że oprawa super jak to engine graficzny Decima od Guerrilla Games który napędza Horizon ZD.

      Optymalizacja swoją droga ale rozwiązania technologiczne w środku też się liczą :)

      Witaj!

      Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
      Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

      Połącz konto już teraz.

      Zaloguj przez 1Login