Gry

Deep Down będzie grą free-to-play

przeczytasz w 1 min.

Deep Down już w momencie zapowiedzi wzbudziło dość spore zainteresowanie. Nie słabnie ono cały czas, ale być może zmieni się to teraz.

Deep Down gra free-to-play

Deep Down już w momencie zapowiedzi wzbudziło dość spore zainteresowanie. Nie słabnie ono cały czas, ale być może zmieni się to teraz, kiedy to producent ujawnił nowe informacje. Prawdopodobnie nie będą one szczególnie optymistyczne dla wielu graczy.

Tytuł prezentowany był na targach Tokio Game Show. To właśnie na nich dowiedzieliśmy się, że Deep Down będzie grą wykorzystującą model free-to-play. Z racji tego, że produkcja ta zawita na konsolę PlayStation 4 do wydawcy należy decyzja, czy gracze będą musieli liczyć się tutaj z koniecznością płacenia abonamentu. Capcom jej jeszcze nie podjął, albo też nie chciał zabierać w tej sprawie głosu.

Ujawniono natomiast, że planowane są beta testy gry. Mają one wystartować wraz z pojawieniem się nowej konsoli Sony na rynku japońskim, a więc pod koniec lutego przyszłego roku.

Już wcześniej ujawniono natomiast, że rozgrywka nacechowana będzie tutaj wieloma elementami RPG, a dodatkowo akcja gry osadzona zostanie w klimatach fantasy. Na podstawie prezentowanych podczas Tokio Game Show materiałów dość szybko okrzyknięto grę jako połączenie Dark Souls i Assassin's Creed. Czy słusznie?


 


Źródło: dualshockers, youtube, tech2.in

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Jestem przeciwnikiem F2P po moich doświadczeniach z grami mającymi ten model. Ostatnie moje najgorsze doświadczenie - Neverwinter Online. F2P ma to do siebie, że twórcy nie potrafią ustalić normalnych cen przedmiotów, czy usług, tylko walą tak absurdalnie wysokie ceny, że zdrowy rozsądek mdleje. Aczkolwiek nie u wszystkich, ale i tak jest to spora grupa.
  • avatar
   StartX_pl
   0
   Mnie jakoś nie kręcą takie bezsensowne siekany, klepanie bez składu i ładu po przyciskach bo tak coś wejdzie, kupa rozbłysków, że nic nie widać oprócz nich i to cała gra...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Gameplayowo to nie ma nic wspólnego z DarkSouls z tego co widze..