Gry PlayStation 4

Świeży zwiastun Deep Down - sieciówki F2P na PS4

przeczytasz w 1 min.

Z okazji japońskiej premiery konsoli PlayStation 4.

Deep Down gra

Ekskluzywnych tytułów na konsolę PlayStation 4 jest kilka, ale wciąż brakuje gry, która mogłaby przeważyć o decyzji zakupu tego urządzenia. Lukę tę wypełnić chce studio Capcom Online Games, którego sieciowe RPG wykorzystujące model Free-to-Play – Deep Down – jest jedną z najlepiej zapowiadających się produkcji tworzonych z myślą o platformie Sony. Twórcy opublikowali właśnie nowy zwiastun gry z okazji japońskiej premiery konsoli PS4.

Dla tych, którzy nie wiedzą – Deep Down to sieciowa gra RPG osadzona w klimatach science-fiction z elementami fantasy. Gracze przenoszeni są do roku 2094, jednak ze względu na rozwiązanie modelu rozgrywki – ciągle będą musieli wracać się do lat wcześniejszych. Najwięcej czasu spędzimy jednak na zbieraniu ekwipunku oraz toczeniu pojedynków z różnorodnymi wrogami. Odpowiedzialne za tę produkcję studio Capcom zapowiada, że dzięki silnikowi Panta Rhei Deep Down wykrzesze z PlayStation 4 naprawdę sporo mocy.

Dlatego też nie przedłużajmy już – zapraszamy do oglądania:

Premiera gry planowana jest na 2014 rok, jednak dokładna data nie została jak dotąd ujawniona.

Źródło: Videogamer

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  quasimodo
  4
  "Świeży zwiastun Deep Down - sieciówki F2P na PS4"

  Sieciówka to w mowie potocznej karta sieciowa (w kwestiach technicznych) lub ewentualnie bilet miesięczny.

  "Dlatego też nie przedłużajmy już – zapraszamy do oglądania:"

  Czego nie przedłużajmy? Śmieszy mnie ten zwrot w Pana króciutkich publikacjach, zwłaszcza, że jest tak często używany :)

  • avatar
   Konto usunięte
   -11
   Oho, użytkownicy jedynej słusznej platformy do grania zaraz się zbiegną z widłami i pochodniami by kolejną "konsolową abominacje" zaciągnąć na stos (o ciśnięciu w nią kamieniem nie zapominając).
   • avatar
    scoobydoo19911
    0
    klimat ciekawy. ale gra teraz nie wygląda już tak dobrze jak na pierwszym trailerze, jednak dalej jest bardzo dobrze.
    • avatar
     ciapaty14
     0
     Pewnie mnie zaraz pocisną ludzie którym nie odpowiada, że ktoś ma inne zdanie od nich ale mi za cholerę nie podchodzą gry od capcomu każda gra od nich ma taki sam klimat i jest dla mnie tak samo nudna.