Akcesoria Mobilne

Defenzo nową marką na rynku - czym będzie chciała przyciągnąć klientów?

przeczytasz w 1 min.

Wedle zapowiedzi, Defenzo przyniesie produkty o bardzo dobrym stosunku parametrów do ceny. Pozostaje mieć nadzieję, że tak właśnie będzie.

Defenzo

Mogłoby się wydawać, że na wyjątkowo zagęszczonym rynku nie ma już miejsca dla nowych graczy. Takowi co jakiś czas się jednak pojawiają i właśnie teraz mamy do czynienia z kolejnym tego typu przypadkiem. W sklepach wylądowały już pierwsze produkty z logo Defenzo.

Wedle zapowiedzi, nowa marka przyniesie produkty o bardzo dobrym stosunku parametrów do ceny. Jeśli rzeczywiście tak się stanie to o sukces nie trzeba się martwić. Oceny wystawią jednak jak zawsze klienci.

W pierwszej kolejności do sprzedaży trafiają między innymi PowerBanki Defenzo z ochroną przed przeładowaniem, przepięciem, przeciążeniem czy przegrzaniem. Wszystkie zamknięte są w obudowach z ognioodpornego ABS pokrytego czarną gumą, a ich funkcjonalna żywotność wynosić ma ponad 500 pełnych cykli.

Lekki, w rozmiarze karty kredytowej, Defenzo Charge 2K PowerBank 2000 mAh kosztuje 29 złotych. Za Defenzo Charge 6.5K PowerBank 6500 mAh zapłacić trzeba 89 złotych, a Defenzo Charge 12K PowerBank 12000 mAh wyceniono z kolei na 129 złotych.

Defenzo PowerBank
Defenzo Charge 2K PowerBank

Dość ciekawie zapowiadają się też dwa bezprzewodowe głośniki odporne na pył oraz zachlapania. Tym bardziej, że każdy oferuje funkcję PowerBanku. W solidnej, metalowej obudowie Defenzo Audience (449 złotych) zamknięty jest dźwięk o mocy 20W. Defenzo SoundFit (249 złotych) korzystający ze standardu NFC łatwo sparuje się ze smartfonem i dostarczy dźwięk o mocy 2x3W.

Ostatnim z akcesoriów, jakie przygotowano na dobry start jest uniwersalny zasilacz Defenzo LaptopCharge 90W (109 złotych), który pomoże naładować baterię w większości notebooków dostępnych na rynku. Nie mogło zabraknąć tutaj pełnego zestawu zabezpieczeń przed przepięciem, przegrzaniem, przeciążeniem i zwarciem. Dodatkowo zasilacz wyposażony został w port USB 1A.

Źródło: ViDiS

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    mati306
    4
    Jeśli chodzi o PowerBank to mam identyczny firmy powercośtam, tragedia i bubel nie warty 20 złotych... Nie wiadomo kiedy jest naładowany, grzeje się niemiłosiernie, a pomysł z kablem jest dla mnie całkowicie nietrafiony, używa się tego po prostu źle. O braku jakiejkolwiek instrukcji obsługi już nie wspomnę. Nie wiem jak z głośnikiem, może się bardziej postarali, ale PowerBank wygląda na chińską masówkę... Lepiej wydać z 80 zł na coś lepszej marki z porządnymi wskaźnikami poziomów naładowania.