Gry

Destiny 2 do sprawdzenia w bezpłatnej wersji próbnej

przeczytasz w 1 min.

Trial dostępny będzie od jutra, na wszystkich platformach docelowych gry, a więc PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Nic nie przekonało Was do tej pory do sięgnięcia po Destiny 2? Twórcy postanowili spróbować raz jeszcze zachęcić niezdecydowanych.

Tym razem nie będziemy jednak mówić o zwiastunach. Przygotowano darmową wersję próbną, dzięki której każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić rozgrywkę i wyrobić sobie o niej zdanie.

Trial ma być dostępny od jutra, na wszystkich platformach docelowych gry, a więc PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Przetestować można będzie wybrane elementy kampanii oraz rozgrywki wieloosobowej, ale szczegółów nie ujawniono. Pojawiają się przypuszczenia, że trial zaoferuje zawartość zbliżoną do tej, jaka pojawiła się podczas beta testów.

„Destiny 2 to dla ciebie nowość? Ciesz się bezpłatną wersją próbną i zanurz się w kinowej kampanii, w pojedynkę albo ze znajomymi. Pragniesz wyzwać innych graczy? Wkrocz na arenę trybu wieloosobowego i poddaj swoje umiejętności najważniejszemu z testów. Przenieś swoje postępy z wersji próbnej do pełnej po jej zakupie.”


Źródło: destinygame

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ghola
  2
  Ciekawe, dwa razy już w ciągu kilku dni złapano Activision / Bungie na szwindlu z lootboxami (White Engram czy jak im tam) za EXP (czyli za granie bo oczywiście można je kupować za realną kasę) a tu nadal cisza ;)

  Najpierw EXP nabijał się wolniej niż pokazywały cyferki, a teraz zwiększono ilość potrzebnego XP dwukrotnie.
  • avatar
   kci83
   1
   Jak tego triala ściągnąć?!
   • avatar
    Pioyer
    1
    ta gra to istny fail jak battlefront 2
    • avatar
     kubas246
     0
     Serio? Dosłownie dzień po tym jak zakupiłem gierke...